Новини » Суспільство 351 Читать эту новость на русском

"Серйозні гроші": Заступник Авакова назвав, скільки грантових коштів отримала Україна на реформу поліції

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко ZIK

70-80% з них – матеріальна допомога

За п’ять років Україна отримала допомоги на реформування поліції на суму понад мільярд гривень, і 70-80% з цієї суми становила матеріальна допомога.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Ведуча Наташа Влащенко адресувала гостю програми запитання щодо грантових коштів, які, починаючи з 2015 року, західні партнери скеровували на реформування поліції, та якою є загальна сума такої допомоги.

Антон Геращенко зауважив, що для того, щоб назвати точну суму, йому слід підняти відповідні документи.

"Це дуже серйозні гроші. Думаю, за п’ять років – це більше мільярда гривень. Більшість цієї допомоги – це була матеріальна допомога. Купували і автівки для поліцейських, купували і засоби зв’язку. Також значна частина, я думаю, процентів 70-80, – це матеріально-технічна допомога, і процентів 20 – це консультаційна допомога", – повідомив Антон Геращенко.

Як повідомляли, уповноважена ВРУ з прав людини у 2012-2017 роках Валерія Лутковська заявила, що впровадження патрульної поліції було лише показовою дією реформи. Натомість ліквідували Державну автомобільну інспекцію, що призвело до нехтування водіями ПДР і, як наслідок – збільшення кількості загиблих на дорогах.

А ось колишній голова партії і чинний спікер ВРУ Дмитро Разумков заявляв, що реформа поліції була позитивною.

загрузка...
загрузка...
Loading...