Новини » Політика Читать эту новость на русском

Рабінович: Влада обманює українців, щоб "протягнути" закон про землю у парламенті

Вадим Рабінович

"Без референдуму не можна ухвалювати жодних законів про продаж землі"

Немає жодної причини для того, щоб спочатку голосувати за "безумство" – законопроєкт, який відкриває ринок землі, а потім виносити це питання на референдум.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Ведучі адресували Вадиму Рабіновичу запитання, що ж нині відбувається із питанням щодо ринку землі. Політик зауважив, що ситуація виглядає так: перед тим, як дозволити продаж землі, перед усіма виступив президент і запевнив, що питання продажу землі вирішуватиметься через референдум і що іноземцям цей ресурс не продаватимуть.

"І тому сказав: ви, хлопці, проголосуйте, а я чесне слово даю вам, що між першим та другим читанням внесемо поправки… У мене питання просте і зрозуміле до пана Зеленського і до розуму кожного українця: от вам говорять – купіть браковану машину, а потім, чесне слово, ми прийдемо і її відремонтуємо. Я поставлю питання: а чому ви відразу мені не продаєте нормальну? Так і тут. Поясніть: якщо ви плануєте зробити референдум і вносити правки у завідомо злочинний закон, чому ви змушуєте нас, як баранів, проголосувати за нього? Щоб потім внести правки? Щоб потім провести референдум? Щоб віз попереду коня біг?" – обурився нардеп.

Вадим Рабінович переконаний, що сьогоднішні дії влади – це обман для того, щоб завтра "протягнути" закон про землю у парламенті.

"Я вважаю, що ми зараз перебуваємо біля червоної межі. І якщо зараз пан Зеленський говорить, що "я, повірте мені, хочу якнайкраще", то в мене питання: я теж хочу якнайкраще, і кожен із нас хоче якнайкраще, але кожен своє "краще" розуміє по-своєму", – заявив Вадим Рабінович.

Політик наголосив, що не бачить жодної причини для того, щоб спочатку голосувати за "безумство" – законопроєкт, який відкриває ринок землі, а потім виносити це питання на референдум.

"Такого не було ніде у світі", – заявив Вадим Рабінович та акцентував: без референдуму не можна ухвалювати жодних законів про продаж землі.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, опублікованому на сторінці у Facebook, заявив, що питання продажу землі іноземцям в країні будуть вирішуватися на всенародному референдумі.

Нагадаємо, раніше уповноважений президента України із земельних питань Роман Лещенко заявив, що старт ринку землі запланований на 21 жовтня 2020 року.

Додамо, у понеділок, 11 листопада, учасники акцій протесту проти земельної реформи перекрили головні автомагістралі країни.

Loading...