live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Рабінович обіцяв особисто звернутись до Авакова через поранення журналістки ZIKу

Вадим Рабінович

З такою політикою влади щодо ЗМІ Україна наближається до рівня Куби чи КНДР

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович прокоментував напад на журналістку телеканалу ZIK під час судового засідання щодо розпуску УПЦ КП. Він заявив, що особисто звернеться до очільника МВС, аби той взяв це питання під свій контроль.

Про це Рабінович розповів у ефірі проєкту "Чудова четвірка" на ZIK.

Коментуючи ініціативу Володимира Зеленського щодо створення "положення щодо вимог та стандартів новин" він зазначив: з жахом читає та слухає все це "безумство", яке, здавалося б ніколи не може вийти із уст нинішнього президента.

"Справді хочу сказати, що з нами всіма щось відбувається, якщо та людина, в яку ми вірили, президент, за якого ми голосували, говорить, що потрібно закрити рот усім ЗМІ", – наголосив Рабінович.

Він підкреслив: потрібно розслідувати вбивства журналістів, обстріли каналів із гранатометів. Треба переслідувати всіх, хто "не дає людям говорити правду".

"Це і є конституційний обов’язок президента. Я нагадаю: гарант Конституції – це не той, хто її душить. Це гарант її виконання. Коли президент вже новий, той, який, здавалося б, сам із медіа каже, що потрібно ввести стандарт новин, де усі будуть йому аплодувати. Натомість ті, хто говоритимуть щось невигідне банковій –злочинці. Це дно дна", – заявив Рабінович.

Водночас, він прокоментував і ситуацію щодо кореспондентки телеканалу ZIK, яка постраждала під час судового засідання про розпуск УПЦ КП.

"Я обов’язково напишу запит і особисто дзвонитиму міністру внутрішніх справ про те, щоб це питання поставили під його особистий контроль. Також я висловлюю співчуття. Якщо потрібна якась допомога від мене чи від партії, вважайте, що ми у вашому розпорядженні", – зазначив Рабінович.

Він зазначив: з такими темпами Україна наближається до Куби чи КНДР.

"Я співчуваю усім людям, які там були. Але у конкретному випадку ми говоримо про журналіста – його робота є особливою", – підкреслив вади Рабінович.

Як повідомлялось раніше, у Шостому апеляційному адміністративному суді Києва під час розгляду справи Філарета проти ПЦУ відбулись сутички – Нацгвардія застосувала проти активістів та священиків, які прийшли на засідання, перцевий газ. У сутичці постраждала журналістка ZIKу – у неї опік ока та руки.

Згодом журналістка висловила сподівання, що Володимир Зеленський відреагує на те, що відбулось.

Loading...