Новини » Суспільство 471 Читать эту новость на русском

Рабінович через поранення журналістки ZIKу надіслав Авакову депутатський запит – винні мають бути покарані

Вадим Рабінович

Вадим Рабінович: Вважаю таке ставлення до журналістів з боку правоохоронців не припустимим

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович просить міністра внутрішніх справ Арсена Авакова встановити винних посадових та службових осіб, дії яких призвели до завданння тілесних ушкоджень журналісту телеканалу ZIK.

Депутатське звернення Вадима Рабіновича до Арсена Авакова Фейсбук-сторінка Вадима Рабіновича

Депутатське звернення Вадима Рабіновича до Арсена Авакова Фейсбук-сторінка Вадима Рабіновича

Про це йдеться в депутатському зверненні, яке він оприлюднив на свої сторінці у Фейсбук.

Зокрема, Вадим Рабінович нагадує, що сьогодні у Шостому апеляційному суду міста Києва сталися сутички між представниками УПЦ КП з працівниками суду, під час яких поліція застосувала сльозогінний газ. Народний депутат зазначає, що вони сталися після того, як людям не дозволили зайти в приміщення суду.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" наголошує, що під час цих сутичок постраждала журналістка телеканалу ZIK Алла Жизневська, яка намагалися потрапити до зали суду, її слова та прохання правоохоронці проігнорували.

"Вважаю таке ставлення до журналістів з боку правоохоронців не припустимим", – йдеться у звернення.

Тому Вадим Рабінович у своєму депутатському зверненні на ім’я міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, просить ретельно перевірити викладені ним факти та встановити "винних посадових та службових осіб, дії яких призвели до завдання тілесних ушкоджень журналіста телеканалу ZIK".

А також "забезпечити притягнення винних до встановленої законом відповідальності".

Нагадаємо, сьогодні у Шостому апеляційному адміністративному суді Києва під час розгляду справи Філарета проти ПЦУ відбулись сутички – Нацгвардія застосувала проти активістів та священиків, які прийшли на засідання, сльозогінний газ.

Як повідомила кореспондентка телеканалу ZIK Алла Жизневська, хоча саме засідання було у відкритому режимі, правохоронці нікого в зал не пустили. Натомість застосували до вірян сльозогінний газ.

Журналістка телеканалу ZIK отримала опік руки і опік правого ока.

Пізніше кореспондентка телеканалу ZIK Алла Жизневська звернулася із заявою до поліції.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...