Новини » Політика Читать эту новость на русском

Білоусов став новим прокурором Донецької області

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив колективу прокуратури Донецької області нового керівника пресслужба ГПУ

Новопризначений прокурор окреслив пріоритетні напрямки роботи

У понеділок, 11 листопада 2019 року, заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив нового прокурора Донецької області Євгена Білоусова, призначеного на посаду 7 листопада 2019 року.

Про це повідомляє пресслужба ГПУ.

За словами Гюндуза Мамедова, від нового очільника очікується налагодження ефективної координації роботи правоохоронних органів і забезпечення якості досудового розслідування для реалізації принципу невідворотності покарання. Він також зазначив, що особлива увага повинна приділятися розслідуванню і документуванню злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту – воєнних та проти людяності, з метою формування міцної доказової бази для Міжнародного кримінального суду та національних судів.

Водночас Євген Білоусов окреслив пріоритетні напрямки роботи: "Воєнні злочини, злочини проти життя, проти національної безпеки. Звичайно, не залишаться поза увагою корупційні злочини, злочини в економічній, бюджетній та земельній сферах".

Білоусов працює в органах прокуратури з 2010 року. З серпня 2018 року працював на посаді першого заступника військового прокурора Об’єднаних сил. Має державну нагороду "За військову службу Україні".

Нагадаємо, завершилося тестування в рамках першого етапу атестації прокурорів Генеральної прокуратури України. Успішно склали іспит (тобто набрали необхідні 70 і більше балів зі 100) – 795 з 988 осіб.

Loading...