Новини » Політика 187 Читать эту новость на русском

Прояв політичних репресій, – Скорик про доручення департаменту "К" СБУ стежити за однопартійцями

Микола Скорик

"Стосовно партійців і депутатів "Опозиційної платформи – За життя" незаконні дії застосовували протягом останніх шести років"

Питання щодо того, як реагувати на те, що департаменту "К" Служби безпеки України доручили стежити за партійцями "Опозиційної платформи – За життя", вирішуватимуть завтра на засіданні фракції політичної сили.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив народний депутат України (фракція "Опозиційної платформи – За життя") Микола Скорик.

Ведучі озвучили в ефірі оприлюднену у ЗМІ інформацію про те, що влада доручила департаменту "К" Служби безпеки України "знайти" російський слід у фінансуванні "Опозиційної платформи – За життя", а також щодо того, що співробітникам СБУ доручили стежити за керівництвом політичної сили, зокрема за Віктором Медведчуком та його дружиною.

"Що ж до інформації, яку ви щойно оприлюднили, то мені здається, що це повернення до найгірших часів попереднього президента Порошенка. Мені не хочеться вірити, що це правда, бо це є проявом політичних репресій. Я сподіваюсь, що це не так. А якщо це так, ми будемо захищати наших товаришів по "Опозиційній платформі – За життя" і будемо відстоювати їхні конституційні права", – запевнив Микола Скорик.

Нардеп зауважив, що завтра зранку відбудеться засідання фракції "Опозиційної платформи – За життя", на якому радитимуться щодо цього питання.

Відповідаючи на запитання ведучих, чи не скаржилися однопартійці Миколи Скорика на те, що за ними стежать, народний депутат зауважив, що це не нове питання для представників політичної сили.

"Усі останні роки щодо нас влада застосовувала різні методи, і більшість з нас до цих методів звикла. Ще раз скажу, що щодо  конкретної даної ситуації ми будемо вирішувати на засіданні фракції, як ми маємо реагувати. А стосовно того, що до будь-якого нашого депутата, будь-якого нашого члена партії застосовувалися незаконні дії протягом останніх шести років, це правда", – сказав Микола Скорик.

Нагадаємо, політтехнолог Володимир Шамін у своєму блозі на сайті "korrespondent.net", посилаючись на джерела в СБУ, написав про те, що "з Офісу президента прилетіло завдання – терміново "знайти", або іншими словами, сфабрикувати російський слід у фінансуванні "Опозиційної платформи – За життя".

Як ідеться у блозі, "СБУшникам доручили стежити за Віктором Медведчуком, його дружиною Оксаною Марченко, партійною верхівкою, а також особами, яких в службовій записці самі ж силовики називають можливими фінансистами партії".

Як повідомляли раніше, народний депутат України від політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Михайло Папієв заявляв, що метою комісії з перевірки діяльності "112 Україна", NewsOne і ZIK є політичне переслідування конкретних каналів.

загрузка...
загрузка...
Loading...