live
Новини » Політика 5192 Читать эту новость на русском

Не пройшло і пів року після виборів, а "Слуга народу" змінює ідеологію, якої ніхто й не знав, – Яворівський

ZIK.UA

Незрозуміло, які олігархи можуть мстити "Слузі народу". Здається, навпаки – політсила солідарна із Коломойським.

Партія "Слуга народу" оголосила про зміну ідеології всього через пів року після виборів. До того ж ніхто не знав ідеології політсили і раніше. Незрозуміло, яким є бачення парламентарів щодо завершення війни, що робитимуть із реформами та, найголовніше – як боротимуться із корупцією.

Таку думку в ефірі проєкту "Чудова четвірка" на ZIK висловив народний депутат України попередніх скликань Володимир Яворівський.

Політик наголосив: поведінка партії "Слуга народу" загнала його у певне "якесь сум’яття".

"Скажімо, вони змінюють ідеологію партії, та я досі не знаю, яка її ідеологія. У політичних партій завжди була більш-менш чітка чи більш-менш розмита, але все рівно – ідеологія. А тут мені розповідають, що вони її раптом змінюють", – зазначив Яворівський.

До того ж, він підкреслив: президентська політсила здійснює такі рухи надто рано – всього через пів року після виборів.

"Ще навіть пів року немає, а партія змінює свою ідеологію, якої, фактично, ніхто й не знає. Я не знаю, чого вони хочуть", – зауважив Яворівський.

Окрім того, він прокоментував і заяви "Слуги народу" про те, що скандали навколо партії відбуваються, бо політсилі мстяться олігархи.

"Які олігархи, хто їм мстить? Коломойський? Мені здається навпаки – вони солідарні. Справді, чому вони зараз обрали нового голову? Є дуже багато загадкових речей. На з’їзді я так і не почув, що вони думають робити із завершенням війни, яке обіцяли, що вони будуть робити із реформами. Та найголовніше – боротьбою із корупцією. Вже сьогодні спеціалісти пояснюють, що вона в Україні ні на йоту не впала, а навпаки – ховається більше", – зазначив політик.

Також він наголосив: український обиватель не побачили й обіцяних посадок і глобальних змін.

Як повідомлялось, цими вихідними відбувся з’їзд партії "Слуга народу".

Серед іншого було ухвалено рішення задовольнити заявищодо звільнення з посади глави партії Дмитра Разумкова. Новим лідером обрали Олександра Корнієнка.

Loading...
Loading...
Loading...