Новини » Економіка Читать эту новость на русском

НБУ призначив нового директора департаменту аналітики та наглядових технологій

Олексій Романюк

Новий директор департаменту має понад 10 років досвіду роботи у банківському секторі та сфері ІТ

За результатами відкритого відбору на вакантну посаду директора Департаменту аналітики та наглядових технологій Національного банку з 11 листопада цього року призначено Олексія Романюка.

Про це повідомила пресслужба НБУ.

До обов’язків новопризначеного директора Департаменту належать:

  • розробка та впровадження стратегії розвитку регуляторних та наглядових технологій;
  • здійснення аналізу банківської системи України;
  • підтримка та розвиток системи наглядової звітності;
  • супроводження Кредитного реєстру Національного банку України.

"Стрімкий розвиток технологій та удосконалення регуляцій європейських наглядових органів зумовили створення у Національному банку нового підрозділу - Департаменту аналітики та наглядових технологій. Ми вітаємо Олексія в команді Національного банку та впевнені, що його професіоналізм дозволить нам швидко та ефективно впровадити у банківському нагляді інноваційні регуляторні та наглядові технології", – прокоментувала призначення Перший заступник Голови Національного банку Катерина Рожкова.

Довідка.

Олексій Романюк має понад 10 років досвіду роботи у банківському секторі та сфері ІТ. До призначення на посаду в Національному банку Олексій Романюк працював у FinTech- та RegTech-проектах. З 2009 по 2018 рік він обіймав керівні посади в Укрсоцбанку. Також має досвід роботи у Соцкомбанку та в Одеській міській раді. Серед ключових проектів Олексія Романюка упродовж кар’єрного шляху: розробка систем фінансової аналітики та RegTech продуктів, автоматизація процесів обліку, звітності та управління операціями з пов’язаними особами, інтеграція банківських систем, централізація регуляторної звітності. Олексій Романюк у 2004 р. закінчив Одеський національний університет імені Іллі Мечнікова за спеціальністю "Прикладна математика".

Loading...