Новини » Політика 355 Читать эту новость на русском

Гончарук закликає Раду ухвалити суміжний закон про анбандлінг

ГТС. DT.ua

Цей законопроєкт є важливим для ухваленого закону про анбандлінг

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук закликає Верховну Раду ухвалити вже цього тижня законопроєкт №2249 про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу, який є супутнім до закону про анбандлінг. Відповідну заяву голова Уряду зробив під час Погоджувальної ради, яку транслював телеканал ZIK.

"Законопроект №2249 - про публічні закупівлі у зв'язку з відділенням діяльності транспортування природнього газу. Це супутній законопроект до анбандлінгу "Нафтогазу". Ми переконані, що цей важливий законопроект повинен бути максимально швидко розглянуто", - заявив Гончарук.

До цього комітет з питань антикорупційної політики перевірив зазначений законопроєкт на предмет дотримання вимог антикорупційного законодавства.

"У проекті акта не виявлено корупціогенних факторів - проект акта відповідає вимогам антикорупційного законодавства. Разом з тим, необхідно скоротити строк перехідного періоду дії нової норми пункту 43 Розділу IX Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про публічні закупівлі". Термін у шість місяців Комітет вважає надмірним і може містити корупційні ризики", - зазначено у висновках комітету.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №2239-1 про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу.

Проте згодом на сайті парламенту було зареєстровано законопроєкт №2239-1-П про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу" через невідповідність тексту, розглянутому на засіданні парламенту та переданому на підпис.

загрузка...
загрузка...
Loading...