Новини » Політика Читать эту новость на русском

Глузман: Зеленський перед Путіним – карлик, але за ним стоїть цивілізований світ

За словами правозахисника, Зеленський не зможе сам протистояти Путіну Українська правда

За його словами, в українського лідера є один козир перед Путіним

Український правозахисник Семен Глузман назвав президента України Володимира Зеленського карликом, і заявив, що він не зможе протистояти президенту Росії Володимиру Путіну. Про це він сказав в інтерв'ю Українській правді.

За його словами, в українського лідера є один козир перед Путіним – підтримка світової спільноти.

На питання, чи може Зеленський сам протистояти російському президенту, Глузман відповів: "Ні, звичайно. Зеленський – ніхто... У нього один козир – за його спиною стоїть цивілізований світ. Головне бажання пана Путіна – стати світовим гравцем, своїм у цьому клубі перших осіб. Згадайте це приниження в Австралії, коли його посадили за окремий столик. Як якогось гомосексуаліста під нари в камері. Це ж страшне приниження. І це триватиме. Сам Путін не дає можливості, щоб його прийняли в цей клуб, зокрема через Україну. І він хоче якось розв'язати проблему. Зеленський перед Путіним ніхто. Він – карлик. Але за цим карликом стоїть весь цивілізований світ".

Він додав, що, крім того, "цивілізований світ втомився".

"Від Зеленського ще не дуже втомився, а від Петі [п'ятого президента України Петра Порошенка] дуже втомився. Постійна корупція, постійна брехня. Будемо говорити по-простому: для нього... для всіх цих хлопців війна була вигідною. Вони збагачувалися на цій війні", – продовжив Глузман.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що президент України Володимир Зеленський готовий зустрітися із президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Loading...