Новини » Політика Читать эту новость на русском

Глузман: Якщо група Зеленського не навчиться спілкуватися з народом, то буде щось

Президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман Українська правда

За словами психолога, страху вже немає, українці змінилися

Глава Асоціації психіатрів України Семен Глузман вважає, що президент України Володимир Зеленський так само, як і його попередник Петро Порошенко, не хоче розмовляти з простими українцями. Про це він сказав в інтерв'ю Українська правда.

За словами Глузмана, він дуже боявся, що на виборах переможе Петро Порошенко.

"Я боявся краху української держави. Все, що він (Петро Порошенко, – ред.) виробляв в останні місяці… Йому потрібно було перемогти у що б то не стало. Але він програв у що б то не стало", - сказав психолог.

Так само він додав, що зараз відчуває розгубленість.

"Бо страху вже немає. Ми змінилися, українці змінилися. Якщо група Зеленського не навчитися спілкуватися з нами, то буде щось... я не хочу говорити "Майдан". До речі, я дуже боявся Майдану через Петра (Поршенка, - ред.), тому що це був би вже не Майдан, а справжня різанина людей. Сьогодні я вже не боюся спалахів насильства. Але поки розгублений", - відповів Глузман.

Голова Асоціації психологів прекрасно розуміє, що Зеленський не все може, що він – залежний.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Геруса з посади представника президента України у Кабінеті міністрів України, після бійки з "радикалом" Олегом Ляшком, і призначив на цю посаду Олексія Перевезенцева.

Loading...