Новини » Суспільство 931 Читать эту новость на русском

Геращенко: МВС ініціює передати право видачі дозволів на зброю магазинам, які її продають

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко ZIK

Така ініціатива знизить корупційні ризики і спростить процедуру отримання законної зброї, каже заступник міністра

Міністерство внутрішніх справ України виступає з ініціативою передати право видачі дозволів на зброю магазинам, які її продають.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася в Антона Геращенка видачею нагородної зброї, а також тим, коли і хто лобіюватиме ухвалення в Україні відповідного закону про зброю.

"Закон про зброю – два варіанти – внесений у Верховну Раду. Я минулої п’ятниці був на обговоренні цих проєктів законів. Прийняте рішення зробити єдиний закон, який буде підтриманий владою та опозицією, який буде збалансований і розумний", – зазначив гість програми.

Антон Геращенко продовжив: "Можу сказати, що Міністерство внутрішніх справ виступає з ініціативою передати право видачі дозволів на зброю магазинам, які продають зброю. Це буде дуже добре і людина, яка хоче щось обрати і купувати з мисливської зброї або спортивної зброї, їй не потрібно буде йти у дві точки, а ні у відділ поліції, а тільки в магазин. Магазини будуть фіксувати факт, кому вони видали зброю, а вести реєстр буде також Міністерство внутрішніх справ".

На його думку, це знизить корупційні ризики і спростить процедуру отримання законної зброї.

Як повідомляли, поліцію переозброять: замість автоматів Калашникова – німецькі пістолети-кулемети.

Раніше повідомляли, що на механічно-ливарному заводі міста Нововолинська переплавили на господарські речі понад 50 одиниць зброї.

Loading...
Loading...
Loading...