Новини » Події 2102 Читать эту новость на русском

Дрон прикордонників "вполював" дрон контрабандистів

Правопорушники за допомогою октокоптеру намагалися перемістити до Польщі сигарети

Прикордонники Мостиського загону під час моніторингу українсько-польського кордону з повітря виявили літальний апарат та сигарети.

Правопорушники за допомогою октокоптеру намагалися перемістити до Польщі сигарети, але така зухвала спроба обернулася для них невдачею.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Згідно із повідомленням,  під час одного з повітряних моніторингів кордону з використанням безпілотного літального апарату правоохоронці за 500 метрів від кордону виявили дрон, яким намагалися перемістити тютюнові вироби до сусідньої країни. Ймовірно, щоб залишатися непоміченим для охоронців кордону, літальний апарат контрабандистів летів занадто низько, тому продовжити політ йому завадило дерево.

До вказаного місця одразу прибула група реагування від відділу "Смільниця", яка й знайшла дрон-контрабандист і 50 пачок сигарет поблизу.

Знахідку прикордонники доставили до підрозділу. Наразі встановлюють осіб, причетних до протиправної діяльності.

У відомстві зазначили, що безпілотні літальні апарати для українських прикордонних підрозділів були закуплені в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги "Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску (PLBU.04.01.00-UA-0240/17-00)" Програми транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна 2014–2020 Європейського інструменту сусідства, який фінансується за підтримки Європейського Союзу.

Нагадаємо, на Закарпатті на хабарі затримали митників і прикордонників.

загрузка...
загрузка...
Loading...