Новини » Суспільство 214 Читать эту новость на русском

Достукатись до "слуг": У Києві два дні поспіль мітингують фізичні особи – підприємці

Кореспондент телеканалу ZIK Владислав Кондратенко ZIK

У Києві ФОПи вийшли на акції протесту

Під приміщенням у Києві, де сьогодні відбудеться засідання фракції партії "Слуга народ", вже другий день поспіль пікетують фізичні особи – підприємці (ФОПи).

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час прямого включення повідомив кореспондент телеканалу ZIK Владислав Кондратенко.

Кореспондент повідомив, що вже другий день поспіль фізичні особи – підприємці намагаються достукатися до нардепів від "Слуги народу". Владислав Кондратенко нагадав, що вчора відбувався з’їзд партії, а сьогодні ввечері на засідання збереться парламентська фракція політичної сили.

"ФОПівці організували "живу стіну", через яку пропускали "слуг", запитували, чи саме вони голосували за закон № 128-129. За цими законами фізичні особи – підприємці вже не будуть підпадати під спрощену систему оподаткування, і навіть ФОПівці першої групи мають встановлювати касові апарати. І це навіть ті люди, які працюють самі на себе", – зазначив кореспондент.

Владислав Кондратенко розповів, що люди дуже обурені такими ініціативами. З його слів, нардепи від провладної партії не дуже охоче спілкувалися з протестувальниками.

Кореспондент також додав, що засідання фракції "Слуги народу" сьогодні буде закритим.

Як повідомляли, у команді Зеленського хочуть списати з ФОП 7 мільярдів боргу за єдиний соціальний внесок, але у реальності цього боргу не існує – загальний податковий борг ФОП складає лише 2 мільярди гривень.

Нагадаємо, Нацбанк хоче заборонити ФОПам витрачати гроші з підприємницького рахунку на власні потреби.

Більше на цю тему читайте тут: "ФОПи по-новому: Як і коли закони, підписані Зеленським, змінять життя бізнесу".

Loading...
Loading...
Loading...