Новини » Політика 119 Читать эту новость на русском

Авторитетне італійське ЗМІ: Тільки Віктору Медведчуку вдасться посприяти нормалізації відносин між Україною і Росією

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Авторитетне італійське ЗМІ: Риторика телеканалів NewsOne, "112 Україна" і ZIK – мир в Україні

Італійський LA Citta Future опублікував матеріал, автор якого повідомив, що тільки голові політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктору Медведчуку вдасться посприяти нормалізації відносин між Україною і Росією, особливо після "фантастичного" результату на дострокових виборах у Верховну Раду.

Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті видання.

"Дійсно, надійна основа в українському парламенті допоможе Росії поліпшити двосторонні відносини з Україною. Кілька джерел ідентифікують Віктора Медведчука – як особу, якій вдалося поставити Опозиційну платформу на ноги для виборів 21 липня 2019 року. Згідно з соцопитуваннями, політичні сили, найбільш чутливі до інтересів Москви, мали приблизно однаковий відсоток підтримки протягом 5 років. Основна сила – "Опозиційна платформа – За життя" – отримала 43 мандата, в основному завойованих у районах Донецької і Луганської областей, контрольованих Україною", – йдеться у повідомленні.

В італійському виданні також підкреслили, що незалежні телеканали NewsOne, "112 Україна" і ZIK, на які тисне нинішня українська влада, є єдиними українськими ЗМІ, які підтримали ідею Володимира Зеленского у досягненні миру в Україні.

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук неодноразово заявляв, що якщо українська влада закриє демократичні телеканали NewsOne, "112 Україна" і ZIK, в Україні автоматично перестане існувати свобода слова.

Нагадаємо, народний депутат України IX скликання Віктор Медведчук виступає за припинення бойових дій на Донбасі і за досягнення миру в Україні, чого не можна сказати про нинішню українську владу, яка діє виключно у власних інтересах.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News