Новини » Світ 630 Читать эту новость на русском

У Росії із "китової в'язниці" відпустили всіх тварин

"Китова в'язниця" в Росії Інтерфакс

Звільнення тварин розпочалося наприкінці червня

У неділю, 10 листопада, завершили випуск останньої партії білух із "китової в'язниці" в Приморському краї Російської Федерації. Про це повідомляє Інтерфакс.

"31 білуху з "китової в'язниці" випустили сьогодні в бухті Успіння на півдні Приморського краю. Це був фінальний випуск, у "китовій в'язниці" не залишилося тварин", - повідомили в пресслужбі Тихоокеанської філії Всеросійського науково-дослідного інституту рибного господарства та океанографії.

Згідно з інформацією, протягом тижня було випущено на волю останню партію – 50 тварин. Групу з 19 тварин випустили в п'ятницю з борта науково-дослідного судна в бухті Успіння в районі Лазовського заповідника в Примор'ї. 31 білуху, яка залишилася, випустили в цій же бухті в неділю одночасно з двох суден.

Як зазначається, за процесом спостерігали представники Greenpeace Росії. Вони підтвердили, що всіх тварин випустили.

"Ми дивилися на випуск білух здалеку, наше судно знаходилося приблизно в 500 метрах від місця випуску", - зазначив представник організації, однак зауважив, що представники Greenpeace не змогли оцінити стан та поведінку тварин.

Відомо, що у 2018 році в Охотському морі виловили близько сотні білух і косаток для продажу в китайські океанаріум. 11 косаток і 90 білух помістили в вольєри бухти Середня в районі міста Находка в Примор'ї, яку зоозахисники назвали "китовою в'язницею".

Після втручання громадськості та представників влади з'ясувалося, що тварини виловлені з численними порушеннями закону. Були порушені кримінальні та адміністративні справи.

Нагадаємо, у Києві з балкона житлового будинку дістали 120 кажанів виду руда вечірниця.

Loading...
Loading...
Loading...