Новини » Світ 354 Читать эту новость на русском

У Болівії оголосили про початок військової операції

Президент Болівії Ево Моралес з відкритих джерел

Болівійські військові також просять президента Моралеса подати у відставку

У Болівії військові наказали здійснити повітряно-сухопутні операції з метою "нейтралізації" збройних формувань, які діють поза законом. Про це повідомляє Aljazeera.

Крім цього, командир збройних сил Болівії закликав Ево Моралеса подати у відставку у зв'язку із посиленням "нестабільності" в країні.

Як зазначається, таке рішення було прийняте після заяви президента про спроби державного перевороту і оголошення повторних виборів глави держави.

До слова, президентські вибори в Болівії відбулися 20 жовтня, за результатами яких перемогу здобув чинний глава держави Ево Моралес.

Проте невдовзі після оголошення про обрання президента у країні розпочалися протести і страйки. У зв’язку з цим Моралес оголосив режим надзвичайного стану та звинуватив опозицію в спробі організувати державний переворот.

Через деякий час організація американських держав (ОАД) закликала анулювати результати цих виборів та заявила, що було виявлено маніпуляції з системою голосування, через що ОАД не змогла підтвердити результат виборів.

Нагадаємо, сьогодні президент Болівії Ево Моралес погодився скасувати результати попередніх виборів та призначити нові.

загрузка...
загрузка...
Loading...