Новини » Світ 221 Читать эту новость на русском

Понад 70 держав зменшать кількість харчових відходів

Фото: Комсомольська правда/Катерина Мартинович Комсомольская правда

9 листопада держави підписали таке зобов'язання на щорічній нараді Монреальського протоколу

Понад 70 країн зобов'язалися докласти більше зусиль для скорочення кількості харчових продуктів, які псуються в результаті поганого охолодження, пише Associated Press.

За даними агентства, 9 листопада держави підписали таке зобов'язання на щорічній нараді Монреальського протоколу, яка відбулась у Римі. В рамках цих зустрічей посадовці та експерти працюють над регулюванням штучних хімічних речовин, що використовуються в системах охолодження і кондиціонування повітря.

Зокрема, документ підписали США, Китай, члени Європейського союзу і багато країн Америки, Африки та Азії.

Зазначається, що близько третини продовольства в світі псується, і є надія, що розробка досконаліших методів зберігання і транспортування продуктів в холодному стані дозволить скоротити кількість відходів.

Погане охолодження призводить до втрати близько 9% продуктів, які швидко псуються, в розвинених країнах і до близько 23% – в країнах, що розвиваються.

Експерти кажуть, що поліпшення охолодження допоможе скоротити викиди парникових газів і шкідливих газів, що використовуються в системах охолодження і кондиціонування повітря.

Зазначимо, кліматична ситуація у світі досягла критичної відмітки. Тепер майбутнє нашої планети залежить від нас самих та нашого способу життя.

Нагадаємо, раніше вчені з Австралії дійшли висновку, що у майбутньому глобальне потепління може призвести до того, що діти почнуть гірше розвиватися.

Loading...
Loading...
Loading...