Aнонси

усі анонси

МЗС України розробило стратегію захисту Мазура, затриманого у Польщі

Фото: Facebook/Ігор Мазур Facebook

Сьогодні у Польщі суд обере запобіжний захід українському активісту Ігорю Мазуру

Міністерство закордонних справ України розробило стратегію захисту в суді ветерана АТО Ігоря Мазура. Про це повідомив заступник директора департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич в коментарі РБК-Україна.

"Стратегія захисту вироблена, консули мають досвід захисту прав українців у таких справах, які закінчувалися звільненням затриманих співвітчизників", – зазначив Кирилич.

За даними видання TVN24, міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив, що рішення про затримання українського активіста було прийнято прикордонною службою, яка не знає, яку функцію виконує людина, що входить в список Інтерполу.

За його словами, польські консульські влади роз'яснюють з українською стороною причини внесення Мазура в розшук, проте згідно з правилами Інтерполу, польські прикордонники повинні були його затримати.

Зазначимо, сьогодні, 10 листопада, прокуратура міста Хелм повинна обрати запобіжний захід співробітнику секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Ігорю Мазуру, якого затримали у Польщі за запитом Росії.

Нагадаємо, Мазура затримали 9 листопада на прикордонному пункті "Дорогуск".

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News