Aнонси

усі анонси

Медики назвали ознаки швидкої смерті

Різка зміна темпу тренувань шкодить здоров'ю. ЗІК

Вчені США досліджували як ритм і наша активність може згубно позначитися на здоров'ї

Вчені Інституту громадського здоров'я та охорони здоров'я США досліджували як ритм і наша активність може згубно позначитися на здоров'ї. Своїми даними вони люб'язно поділилися з журналістами, передають Акценти.

Так дослідники дізналися, що різкі зміни ритму і темпу, наприклад під час тренувань або фізичної активності, скорочують наше життя. Особливо небезпечний перехід від тривалого навантаження до частих і коротких тренувань.

Вчені проводили експерименти на протязі восьми років, учасників було задіяно близько 550. Вони відстежували стан людей під час тривалих тренувань. Однак тоді  фахівці не виявили жодного зв'язку між загальним рівнем фізичної активності та смертністю. Але фрагментація довгих вправ на більш короткі періоди вказала на захворювання або виснаження організму, що згодом тільки прискорило процес старіння.

Виявилося, що ті, хто займалися спортом довше, без зупинок, прожили довше. У той же час збільшення рівня переривчастої фізичної активності підвищувало смертність на 49 відсотків.

Крім того, кожні додаткові 10 відсотків коротких тренувань тривалістю менше п'яти хвилин підвищували ризик смерті на 28 відсотків. Фізична активність більше 10 хвилин, навпаки, сприяла зниженню смертності.

Нагадаємо, відомий дієтолог повідомила, що жирне позбавляє від залежності від солодкого, а каву краще пити без молока.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News