Aнонси

усі анонси

Київську квартиру Януковича здають за безцінь. Фото

Елітну квартиру площею 240 квадратів здають за 30 тисяч у місяць

Квартира Януковича Фото 24 Канал

Квартиру експрезидента Віктора Януковича, що розташована у Києві на Оболонській набережній, передали в управління та здають в оренду. Ця нерухомість вже приносить дохід державі. Таку інформацію озвучив голова Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) Антон Янчук, передає 24.

За інформацією Янчука, елітну столичну квартиру на Оболонській набережній, яка раніше належала експрезиденту Віктору Януковичу, АРМА передала в управління ТОВ "СВМ Консалтинг". Ринкова вартість квартири, загальною площею 240 квадратних метрів, згідно звіту про оцінку, складає 26,904 мільйонів гривень.

"На момент передачі в управління, квартира була у непридатному для використання стані. Тому в помешканні управитель зробив ремонт, закупив та встановив дороге обладнання, освітлення, відремонтував мансарду і котел, а також налагодив систему опалювання. Все робилося відповідно до програми управління цією нерухомістю", – зазначає Антон Янчук.

За словами Янчука, задля збереження майна управителем укладено договір страхування ризиків втрати, знищення майна, встановлено охоронну систему сигналізації, придбано та встановлено вхідні двері та передано в користування за договором оренди. Орендна плата перераховується управителю вчасно, як і всі комунальні платежі.

Антон Янчук додає, що станом на 5 листопада 2019 року отримано доходів від управління в сумі 284 100 грн. За рахунок цих грошей компенсовано всі витрати на управління – 162 343 грн, сплачено податки в сумі 80 007 грн та перераховано до державного бюджету доходи в сумі 31 312 грн.

Орендар винаймає цю квартиру приблизно за 30 тисяч гривень на місяць. Можна піднімати питання щодо ціни – в умовах вільного ринку така нерухомість могла б здаватись дорожче. "Але неможливо порівнювати умови вільного ринку і передачу арештованого майна в оренду. Знайти орендаря, який погодиться заїхати в приміщення, з якого через три дні його можуть виселити – вкрай непросто",– пояснює Янчук.

Очільник АРМА додає, що цей ризик напряму впливає на розмір орендної плати. Тому ставки орендної плати за користування житловими приміщеннями, які АРМА передає в управління, ніколи не будуть ринковими і завжди будуть нижчими.

Водночас, АРМА провела 4 перевірки ефективності управління цим майном. Результати перевірки встановили – управління активами здійснюється належним чином.

Нагадаємо, Сергій Горбатюк заявив, що глава ОП Андрій Богдан закликав припинити розслідування злочинів, скоєних під час Революції Гідності, а також економічних зловживань Януковича і його оточення.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти
Степан Хмара, Надія Савченко та Олена Дума у програмі
Степан Хмара, Надія Савченко та Олена Дума у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Антон Геращенко | 11.11.19 | HARD з Влащенко
Антон Геращенко | 11.11.19 | HARD з Влащенко HARD з Влащенко
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі "Слуги народу" | Треба поговорити Треба поговорити
Зеленський доручив розробити стандарти новин для ЗМІ. Сутички у суді Деталі дня | 11.11.19
Зеленський доручив розробити стандарти новин для ЗМІ. Сутички у суді Деталі дня | 11.11.19 Деталі дня
Листування нардепів із
Листування нардепів із "Джокером". Бійка Геруса та Ляшка | Деталі тижня | 09.11.19 Деталі