Новини » Політика 488 Читать эту новость на русском

Хто ховається за маскою "Джокера": Журналістка Крюкова – про особливості його пранків

Журналістка Світлана Крюкова ZIK

"Джокер" – це людина, яка "хайпує"

Стиль розіграшів пранкера "Джокера" свідчить про те, що це пише якась людина, яка "хайпує".

Про це в ефірі програми "Інтерв’ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK зазначила журналістка, заступниця головного редактора інтернет-газети Страна.ua Світлана Крюкова.

Гостя програми у відповідь на запитання, чи відомо їй, хто ховається за маскою пранкера "Джокера", зауважила, що цього не знає.  

"Я справді не знаю. Для мене це якийсь феноменальний випадок, оскільки я вважала, що достатньо прониклива, щоб знати все. Проте у цьому випадку я теж певним чином стала жертвою пранка. Наразі він ще так бережливо до мене ставиться, як так бачу. Ми були першим виданням, що опублікувало перший пранк. На нас вийшов посередник – людина, яку я знала за іншими історіями (вона просто у медійному ринку), яка на правах анонімності надала нам перший розіграш із Яременком. І я, чесно вам скажу, подумала, що це один з інших пранкерів, який розкривав листування БПП… Але виявилося, що це не так", – зазначила Світлана Крюкова.

Наступим припущенням, хто може бути пранкером "Джокером", були російські пранкери "Лексус" і "Вован", проте і це виявилися не вони, зазначила журналістка.

"За стилем – я такого стилю раніше не зустрічала. Ви читали саму суть переписки? Тобто вона сама така – там трішки граматичні помилки є, тобто видно, що це пише якась людина, яка "хайпує", – додала вона.

Світлана Крюкова також зауважила, що і формат подачі новий.

"Ви раніше думали, що телефонна переписка якогось невідомого "Джокера" з реальним депутатом стане джерелом інформації для статей, скандалів, телевізійних ефірів?" – зазначила гостя програми.

Світлана Крюкова резюмувала: "Андрій Богдан замовив нетрадиційні медіа? Ось він їх і отримав повною мірою".

Раніше повідомляли про те, що саме пранкер змусив нардепа від "Слуги народу" й голову Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдана Яременка вибачитися за "секс-скандал".

Як повідомляли, нардеп від "Слуги народу" Олександр Тищенко в переписці із пранкером "Джокером" розповів про ситуацію у фракції, Олександра Ткаченка та гроші у "конвертах".

Детальніше на цю тему читайте тут: "Вам пише генпрокурор": Хто такий Джокер і чому він атакує "слуг народу" саме зараз".

Loading...
Loading...
Loading...