Новини » Політика 3720 Читать эту новость на русском

Грищенко про "Джокер-гейт": Відсутність реакції влади – величезна помилка

Міністр закордонних справ України у 2010-2012 роках Костянтин Грищенко ZIK

Ексміністр Костянтин Грищенко певен – ще ніхто не вигравав війну проти медіа

Коли політик перетворює медіа на свого ворога, у підсумку це призводить до втрати довіри до нього як політичного лідера, він втрачає рейтинг і йде з посади.

Про це в ефірі програми "Інтерв’ю з Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив міністр закордонних справ України у 2010-2012 роках Костянтин Грищенко.

Ведуча Юлія Литвиненко адресувала гостю програми запитання, чи "Джокер-гейт" може перетворитися на щось більше. Костянтин Грищенко вважає, що усе залежить від реакції на те, що схвилювало суспільство.

"А затягування реакції теж не дає можливості переходити від того, що викликає скандальну зацікавленість, до того, що є більш серйозним", – зазначив він.

Юлія Литвиненко уточнила, чи відсутність реакції Офісу президента свідчить про неготовність до такої інформаційної атаки і чи можна знехтувати такими фактами та вдавати, що нічого не відбувається. Костянтин Грищенко зазначив, що, на його думку, це помилка.

"Коли з Офісу президента лунають сигнали, що журналісти зараз уже ні до чого, що зараз є пряма комунікація із суспільством, ну… Той же Трамп, який перший задав цю тему у США, дуже серйозно реагує на все, що з’являється у публікаціях у "New York Times", "The Washington Post", в інших газетах. Він намагається з цим боротися власними меседжами, але просто ігнорувати або давати зрозуміти, що це можна пропустити, воно розпливеться саме собою? На мою думку, це величезна помилка", – переконаний Костянтин Грищенко.

Ексміністр резюмував, що ще ніхто не вигравав війну проти медіа.

"Коли ти перетворюєш медіа на свого ворога, як би ти не намагався їх прикрити, обмежити, це, в кінцевому рахунку, призводить до втрати довіри до тебе як політичного лідера, ти втрачаєш рейтинг і, в кінцевому рахунку, йдеш з посади", – зазначив Костянтин Грищенко.

Раніше повідомляли про те, що саме пранкер змусив нардепа від "Слуги народу" й голову Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдана Яременка вибачитися за "секс-скандал".

Як повідомляли, нардеп від "Слуги народу" Олександр Тищенко в переписці із пранкером "Джокером" розповів про ситуацію у фракції, Олександра Ткаченка та гроші у "конвертах".

Детальніше на цю тему читайте тут: "Вам пише генпрокурор": Хто такий Джокер і чому він атакує "слуг народу" саме зараз".

загрузка...
загрузка...
Loading...