Aнонси

усі анонси

В Україні набув чинності закон про зміни до бюджету-2019

Закон України. Фото president.gov.ua

Закон набув чинності з дня, наступного за днем ​​опублікування - тобто з 9 листопада 2019 року

Закон "Про внесення змін до закону "Про державний бюджет України на 2019 рік" набув чинності. Документ був опублікований у виданні "Голос України".

Закон набув чинності з дня, наступного за днем ​​опублікування - тобто з 9 листопада 2019 року.

Документом передбачається додаткове фінансування програми "Реструктуризація вугільних шахт" у сумі 1 млрд гривень, що дозволить забезпечити своєчасну виплату заробітної плати шахтарям і не допустити відключення шахт від електропостачання.

Також підвищується грошове забезпечення військовослужбовців Держприкордонслужби, Служби безпеки України, Національної гвардії, Головного управління розвідки Міноборони, Управління державної охорони до рівня виплат у Збройних силах.

Законом нормуються зарахування до спеціального фонду конфіскованих коштів, які надійшли в обсязі 1 млрд 560,1 млн гривень станом на 1 жовтня. Зокрема, Міністерству оборони на облаштування військових комісаріатів та їх всебічне забезпечення з цієї суми буде направлено 524 млн гривень, а Державному агентству автомобільних доріг "Укравтодор" - 1 млрд 36,1 млн гривень за пріоритетними напрямами розвитку доріг державного значення.

Нагадаємо, раніше Зеленський пояснив, чому ветував закон про верифікацію державних виплат.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News