Новини » Події Читать эту новость на русском

В ОБСЄ не пояснили причини зриву розведення в Петрівському 8 листопада, - ООС

ОБСЄ на неокупованій РФ території у районі Богданівки Facebook

ОБСЄ не надало жодних гарантій, що 9 листопада все буде відбуватися за планом

В ОБСЄ не пояснили українській стороні причин зриву учасниками НЗФ розведення сил в Петрівському, яке повинно було відбутися 8 листопада. Про це повідомили в прес-центрі штабу ООС в коментарі РБК-Україна.

"Вчора супротивник не заявив про свою готовність (розведення - ред.). Розумієте, їх дії взагалі не логічні. Вони заявляли, що 4 листопада вони готові, що йде всупереч міжнародним домовленостям. Адже СММ ОБСЄ фіксувала крайні обстріли 30 числа. Тобто 4-го листопада по міжнародним домовленостям не могло бути ніякого розведення. Так, 4 листопада вони були готові, а 8-го із незрозумілих причин стали не готові", – відзначили в штабі.

Спікер додав, що СММ ОБСЄ теж не озвучило українській стороні причини, за яких розведення військ не відбулося 8 листопада. Крім цього, після заяви про перенесення дня розведення, ОБСЄ не надало жодних гарантій, що 9 листопада все буде відбуватися за планом.

"ОБСЄ не може надавати жодних гарантій. Вони – тільки наглядовий орган між нами та російськими окупаційними військами", – додали в прес-центрі.

Раніше повідомлялося, в штабі ООС готові сьогодні вдруге спробувати розвести війська біля Петрівського. 

"Українська сторона готова розпочати практичний етап розведення сил і засобів сьогодні, про що засвідчить біла сигнальна ракета з нашого боку о 12:00. Чи противник готовий  дотримуватися взятих на себе зобов'язань згідно зроблених заяв? Або знову, в черговий раз, ворог покаже, що представникам російських окупаційних військ вірити не можна!" – йдеться у повідомленні штабу, опублікованого годину назад.

Loading...