Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США назвали дату голосування щодо імпічменту Трампа

Демократична більшість у Палаті представників планує провести спільне голосування до різдвяних свят Слово і Діло

Демократи вже провели низку важливих слухань і просигналізували про завершення етапу закритих показань

Демократична більшість у Палаті представників планує провести спільне голосування до різдвяних свят, щоб з нового року почався розгляд справи щодо імпічменту Дональда Трампа Сенатом. Про це повідомляє The Hill з посиланням на заяви законодавців від Демократичної партії.

Зазначається, що демократи вже провели низку важливих слухань і просигналізували про завершення етапу закритих показань, оприлюднивши тисячі сторінок розсекречених стенограм. Зараз вони переходять до "другої фази" – відкритим слуханням, щоб проінформувати про суть розслідування американську публіку.

"На наступному тижні демократи проведуть перші публічні слухання із телетрансляцією за результатами їхнього уже майже семитижневого розслідування щодо імпічменту, викликавши трьох кар'єрних дипломатів, які вже підтвердили, що Трамп, його особистий адвокат Руді Джуліані і їхнім спільники нахабно домагалися "послуги за послугу" від України", – зазначає видання.

Плани провести голосування щодо імпічменту президента в нижній палаті Конгресу підтвердив член розвідувального комітету конгресмен Денні Хек.

Нагадаємо, напередодні у Конгресі США оприлюднили ще два свідчення.

Loading...