live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Китаї протестували новий потяг метро без водія

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Потяг може набирати швидкість до 120 км/год та перевозити 2,3 тисячі пасажирів за одну поїздку

У Китаї пройшов тестування новий потяг метро, розроблений компанією CRRC Tangshan Co. Ltd, який може перевозити пасажирів без допомоги машиністів. Про це повідомляє Сіньхуа.

Як зазначається, поїзд метро може працювати автоматично. Зокрема, "розумне" метро здатне включати відкриття та закриття дверей, виявляти перешкоди та проводити обробку повідомлень про надзвичайні ситуацій.

Крім цього, потяг має шість вагонів та перевозить до 2300 людей одночасно. Також новий підземний транспорт може набирати швидкість до 120 км на годину, що на 50 відсотків швидше, ніж у звичайних метрополітенах.

"Я вірю, що цей потяг метро без водіїв може покращити міжнародну конкурентоспроможність Китаю в галузі залізничного транзиту, модернізувати галузі та забезпечити кращий досвід подорожей пасажирам", - заявив дизайнер центру досліджень та розвитку продуктів компанії Цао Зекян.

Нагадаємо, нещодавно Китай презентував новий легкий навчально-бойовий літак L-15B, який оснащений розробленим запорізьким КБ "Івченко-Прогрес" форсажним варіантом двигуна АІ-222-25 виробництва АТ "Мотор-Січ".

Loading...