У Києві виявили "портал в пекло". Відео

У Києві кипить асфальт Київ Оперативний

"Портал в пекло" виявили очевидці в столиці України. В одному з дворів Києва під ногами мешканців будинку "кипить асфальт"

8 листопада, київські комунальники знову стали героями новин. Справа в тому, що на вулиці Назарівська в Києві люди зняли на відео провал асфальту і прорив комунікацій. Про це повідомляється в Instagram-співтоваристві "Київ оперативний".

"Київ, вулиця Назарівська "А що там у нас кип'ятиться?", – підписана відеозапис.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений dtp.kiev.ua (@dtp.kiev.ua) 8 Лис 2019 р. о 7:30 PST

На опублікованому відео видно, що на в'їзді у двір житлового будинку практично по центру дороги є поглиблення в асфальтному покритті діаметром близько 20 сантиметрів. Звідти виходить пар, а в невеликій калюжі, яка утворилася на дні ями, кипить вода. Очевидно, що під асфальтом знаходиться окріп. До цього, найімовірніше, призвів черговий прорив комунікацій гарячого водопостачання або опалення під вулицями міста.

Добре, що в цю ямку, яку користувачі мережі вже охрестили "порталом в пекло", не впала дитина під час ігор на вулиці або не в'їхав автомобіль. Інакше наслідки могли б бути серйозні.

Користувачі соцмережі в коментарях пожартували над походженням такого явища, проявивши почуття гумору.

"Та нічого особливого, просто пекло", "Зважаючи на латки, не в перший раз)", "Це кроти чай варять)))", "Бульбу варять", "Можна засипати макарошки", "Майбутній гейзер!", "Ви ще кип'ятите? Тоді ми йдемо до вас!", "Це натуральний чайник, можна мівінку запарити коли повністю закипить", "Хеллбой розважається", – висловили свої припущення передплатники групи.

Однак, хоча зі сміхом жити веселіше, питання заміни старих комунікацій у Києві та інших містах нашої країни стоїть дуже гостро.

Нагадаємо, біля Шулявського мосту знайшли склад боєприпасів часів Другої світової війни.

 

Loading...