У Києві на вихідні автобуси та тролейбуси змінять маршрут через ярмарки

Ілюстративне фото Фото з відкритих джерел

Змінять маршрут тролейбуси №34 та автобуси №101 та №31

У Києві на вихідні, 9 та 10 листопада, автобуси та тролейбуси змінять свій маршрут через ярмарки. Про це повідомляє пресслужба КП "Київпастранс".

Як зазначається, у суботу, 9 листопада буде змінено маршрут тролейбусів №34 та автобусів №101, а в неділю, 10 листопада – автобусів №31.

Зокрема, на цей період з початку руху до закінчення ярмарків (приблизно до 18:00) рух маршрутів буде організовано таким чином:

  • тролейбус №34: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери;
  • автобус №101: від ст. м. "Почайна" до просп. Володимира Маяковського за діючою трасою, далі – вул. Теодора Драйзера – вул. Миколи Закревського, далі за діючою трасою;
  • автобус №31: від станції метрополітену "Політехнічний інститут" до вул. Отто Шмідта за діючою трасою, далі - вул. Отто Шмідта – вул. Нагірна, далі за діючою трасою.

До слова, продовольчі ярмарки на відбуватимуться на вулицях Йорданській, Закревського та Татарській.

Нагадаємо, цього тижня внаслідок дорожньо-транспортної пригоди біля станції метро "Чернігівська" у столиці було тимчасово ускладнено рух автомобільного транспорту.

Loading...