Щоб погасити борги, Україні доведеться продати всю землю, – Дубінський

Олександр Дубінський

Олександр Дубінський застеріг: фінансова піраміда на ринку держоблігацій призведе до кризи, виходом з якої буде лише продаж цінного ресурсу

Та політика, яку зараз здійснюють у фінансовій сфері країни, може призвести до того, що Україні доведеться розраховуватися землею за борги.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський.

Народний депутат розповів, що питання продажу землі для нього залишається суперечливим, тому що і досі незрозуміло, як це буде здійснюватись.

"На основі чого? От такої інфантильної позиції Тимофія Милованова, який ховає свою недієздатність під цими істеричними випадами і поведінкою, не властивою дорослій людині? Мені взагалі нагадує спробу війти від відповідальності... Ми намагаємося продати землю, мало того, що всю, так ще й без обмежень, і, найголовніше, не створюємо можливостей для наших громадян цю землю купити, для нас з вами", – зазначив політик.

Зокрема, Олександр Дубінський зауважив, що рано чи пізно фінансова піраміда на ринку держоблігацій призведе до того, що гроші почнуть виводитися з країни. І це потягне за собою фінансову кризу, розрахуватися за яку ми зможемо лише українською землею.

"У нас може бути курс 100. І коли він буде, ми не те, що цю землю не купимо, ми її навіть не побачимо. Нам її доведеться віддавати в рахунок погашення цих боргів, бо держоблігації повністю забезпечені всім майном держави", – сказав Дубінський.

Окрім цього, він додав, що саме тому відбувається такий поспіх з відкриттям ринку землі, адже, якщо фінансова піраміда впаде, продавати вже буде нічого. 

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до 1 жовтня 2019 року подати до Верховної Ради законопроєкт про ринок земель та скасувати мораторій на продаж землі.

Водночас, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук наказав невідкладно розпочати розробку єдиної інтеграційної системи державних кадастрів і надати до них доступ громадянам країни.

Нагадаємо, до Верховної Ради 10 жовтня внесли альтернативний законопроєкт про ринок землі.

Loading...