Ренат Кузьмін: Нова молода команда "слуг народу" продовжує стару злочинну і дуже небезпечну політику колишнього режиму

Ренат Кузьмін

Ренат Кузьмін внесе депутатський запит щодо не голосування представників України резолюції Генасамблеї ОНН, що засуджує героїзацію нацизму

Народний депутат з фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін в перший сесійний день Верховної Ради внесе депутатський запит до прем'єр-міністра та міністра закордонних справ щодо не голосування представників України резолюції Генасамблеї ОНН, що засуджує героїзацію нацизму і неонацизму.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, Генасамблея ООН прийняла резолюцію, яка засуджує героїзацію нацизму і фашизму, неонацизму, включаючи перегляд підсумків Другої Світової війни, знесення пам'ятників героям-визволителям та встановлення пам'ятників нацистським злочинцям.

Ренат Кузьмін зазначає, Україна цілком прогнозовано проголосувала проти і стала єдиною країною Європи, відкрито виступила за відродження та героїзацію нацизму.

Народний депутат з фракції "Опозиційна платформа – За життя" підкреслив, ілюзії остаточно розвіялися: нова молода команда "слуг народу" продовжує стару злочинну і дуже небезпечну політику колишнього режиму. І недавнє знесення пам'ятника Жукову в Одесі – явний доказ того, як, втім, і поява нового українського прем'єра на сходці неонацистів в Києві.

"І, якщо напередодні 80-річчя трагедії Бабиного Яру в Києві з'являться пам'ятники Гітлеру, Гейдриху і Ейхману, не дивуйтеся: це вони, "нові обличчя", ведуть нас до світлого диджиталызованого майбутнього", – пише Ренат Кузьмін.

Народний депутат обіцяє, в перший же сесійний день Верховної Ради внести депутатський запит до прем'єр-міністра та міністра закордонних справ України з вимогою їх публічного звіту з цього приводу.

Ренат Кузьмін додав, що керівника парламентського комітету з міжнародних справ проігнорує по зрозумілим причинам: "у нього і так вже вся країна в смартфоні".

Нагадаємо, партія "Опозиційна платформа ‒ За життя" у своїй заяві засудила не голосування Україною резолюції "Боротьба з героїзацією нацизму, неонацизму та іншими видами практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

В політсилі вказують, що позиція України при президентові Зеленському точно так само, як і при Порошенкові, свідчить про те, що Україна продовжує перебувати під зовнішнім управлінням США.

"Таке голосування відображає сутність встановленого в Україні з часів Порошенка ‒ Парубія ‒ Турчинова і діючого при владі Зеленського ура-патріотичного режиму, представники якого сповідують неонацистські погляди і заграють з радикалами, проводячи відверто ксенофобську політику", – відзначають у партії "Оппозицийна платформа ‒ За життя".

 

Loading...