Підтримуємо розведення сил у Петрівському, – заява "Опозиційної платформи – За життя"

Підтримуємо розведення сил у Петрівському, – заява політсили "Опозиційна платформа - За життя"

У політсилі переконані, що шлях компромісу є не тільки кращим, а й єдино можливим

"Опозиційна платформа – За життя" вітає розведення сил, яке почалося у районі Петрівського. Упевнені: черговий етап узгодженої та досягнутої внаслідок мирного діалогу і прямих переговорів політики свідчить про те, що шлях компромісу є не тільки кращим, а й єдино можливим.

Про це йдеться у заяві партії "Опозиційна платформа – За життя", яка розміщена на сайті політсили.

У партії переконані, що сьогодні, коли політичні аутсайдери закликають до виходу України з Мінських угод, а радикали вдаються до провокацій для того, щоб зірвати процес мирного врегулювання, українська влада як ніколи повинна дотримуватися духу і букви Мінських угод.

Саме цей документ, відзначають у політсилі, затверджений Радою Безпеки ООН і завірений главами держав "нормандської четвірки", є основою для того процесу, що відбувається зараз і веде до збереження життів українців по обидва боки лінії зіткнення, є запорукою встановлення миру, повернення Донбасу в Україну, а України на Донбас.

А отже, є елементом реалізації політики партії "Опозиційна платформа – За життя", спрямованої на відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

Нагадаємо, партія "Опозиційна платформа ‒ За життя" у своїй заяві засудила не голосування Україною резолюції "Боротьба з героїзацією нацизму, неонацизму та іншими видами практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов’язаної з ними нетерпимості".

В політсилі вказують, що позиція України при президентові Зеленському точно так само, як і при Порошенкові, свідчить про те, що Україна продовжує перебувати під зовнішнім управлінням США.

"Таке голосування відображає сутність встановленого в Україні з часів Порошенка ‒ Парубія ‒ Турчинова і діючого при владі Зеленського ура-патріотичного режиму, представники якого сповідують неонацистські погляди і заграють з радикалами, проводячи відверто ксенофобську політику", – відзначають у партії "Оппозицийна платформа ‒ За життя".

 

Loading...