Instagram почне тестувати в США "приховані" лайки

Мобільний додаток електронних послуг Пенсійного фонду. Фото: "Дебет-Кредит"

Деякі користувачі Instagram в США можуть очікувати, що їхні показники зникнуть з публічного перегляду

Соціальна мережа Instagram наступного тижня почне тестувати в США функцію, яка приховує кількість лайків під постами для інших користувачів.

Про це оголосив глава соцмережі Адам Моссерв, повідомляє Wired.

"Через місяці після того, як компанія протестувала приховані "лайки" в Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Японії, Ірландії, Італії та Бразилії, генеральний директор Адам Моссері оголосив на WIRED25, що деякі користувачі Instagram в США можуть очікувати, що їхні показники зникнуть з публічного перегляду. Компанія почне тестування на наступному тижні, спочатку розгорнувши зміну для обмеженої кількості акаунтів", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що Instagram - не єдина компанія, яка намагається видалити загальнодоступні показники взаємодії зі своєї платформи. Facebook (якому належить Instagram), YouTube і Twitter експериментували з видаленням метрик залученості зі своїх платформ. Як раніше повідомляв WIRED, дослідники соціальних мереж стверджують, що, коли користувачі пристосовують свій контент до того, що привертає найбільшу увагу (або обурення), результатом є радикальне середовище, яке робить здорові, щасливі розмови практично неможливими.

Приховування лайків - один з кроків в прагненні Instagram стати найбезпечнішим місцем в Інтернеті, поряд з алгоритмами і фільтрами для видалення образливих коментарів і фото. Але цей крок не обійшовся без скарг з боку користувачів.

Ще занадто рано оцінювати, чи покращує деметризація у соціальних мережах психічне здоров'я користувача або якість онлайн-дискурсу. Якщо це спрацює, це може стати важливим кроком до повернення користувачів на платформи, які вони використовують рідше або відмовляються від них.

Як повідомляли, компанія Facebook представила новий логотип корпорації, щоб користувачі змогли відрізняти саму соціальну мережу від програм, які є у власності компанії.

 

Loading...