Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 1610 Читать эту новость на русском

Ексдепутатка Заліщук стала радницею Гончарука з питань зовнішньої політики

Світлана Заліщук. Фото: Косарєв Олександр/УНІАН

Для мене було принципово переконатися, що прем’єр кожну зустріч починає з тези про те, що євроатлантична інтеграція — це частина політичного ДНК України

Колишня народна депутатка Світлана Заліщук стала радницею прем'єр-міністра Олексія Гончарука з питань зовнішньої політики.

Про це вона повідомила у Facebook.

"З Олексієм Гончаруком ми товаришували з домайданних часів. Вірю в наміри й цінності цієї людини. Хочу допомогти й посилити його на зовнішньо-політичному фронті", — зазначила Заліщук, додавши, що за останні три тижні вони встигли попрацювати разом і провести з десяток міжнародних двосторонніх зустрічей.

"Для мене як затятого єврооптиміста було принципово переконатися, що прем’єр кожну зустріч, навіть якщо вона без преси, починає з тези про те, що європейська та євроатлантична інтеграція — це частина політичного ДНК України, і головний орієнтир реформ нового уряду", — написала Заліщук.

Ексдепутатка пояснила, що у команді прем’єра вона відповідатиме за підготовку його міжнародних зустрічей та міжнародних візитів у тісній координації з МЗС та віцепрем’єром Дмитром Кулебою. 

Як відомо, Світлана Заліщук була депутаткою Верховної Ради VIII скликання і балотувалася по мажоритарному окрузі на дострокових парламентських виборах 2019 року, однак не потрапила у парламент.

Також нагадаємо, що Заліщук попередила Зеленського про можливу змову.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News