Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський закликав інвесторів вкладати гроші в українців

Президент України Володимир Зеленський Офіс Президента

Українці – дуже талановиті, працьовиті, сміливі, амбітні та креативні. Це саме те, що потрібно інвестиціям

Президент України Володимир Зеленський під час економічного форуму у Києві закликав інвесторів вкладати гроші в українців.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Хочу зосередитись на тому, що робить Україну привабливішою за інші країни. Це саме українці, їхні таланти, вміння, інтелект та розум. Мені здається, що це і є наш найбільший скарб. Так було завжди, але ми цього недооцінювали. Українці подарували людству перший вертоліт, ракетний двигун, штучний супутник землі, зробили прообрази рентгену, винайшли поштовий індекс, технологію електричного трамваю, збудували найбільший у світі літак, створили такі сервіси як Paypal та Whatsup…",– наголосив Володимир Зеленський.

Він додав: Українці – дуже талановиті, працьовиті, сміливі, амбітні та креативні. За його словами, це саме те, що потрібно інвестиціям.

"Тож інвестуйте в людей, інвестуйте в українців, інвестуйте в нашу молодь, інвестуйте в українські стартапи, малий та середній бізнес і пам’ятайте, сьогодні Україна – це алмаз, який потребує огранки із внутрішніх реформ та зовнішніх інвестицій, для того, аби стати справжнім діамантом. Як президент я гарантую, що особисто готовий захищати кожну вашу інвестицію, кожну вашу копійку, яку ви вкладаєте в кожного українця", – підкреслив президент України.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Королівства Швеція, Швейцарської Конфедерації, Грузії, Мексиканських Сполучених Штатів та Європейського Союзу.

Loading...