live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський ввів в дію рішення РНБО про Міжвідомчу комісію з питань ОПК

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент поклав контроль за виконанням рішення на секретаря РНБО

Президент України Володимир Зеленський увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 листопада 2019 року "Про Міжвідомчу комісію з питань оборонно-промислового комплексу".

Відповідний указ №831/2019 опубліковано на сайті глави держави.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 листопада 2019 року "Про Міжвідомчу комісію з питань оборонно-промислового комплексу", – йдеться в указі.

Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим указом, покладено на секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

В рішенні РНБО також зазначено, що Рада вирішила "ліквідувати Міжвідомчу комісію з питань оборонне-промислового комплексу, що утворена рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 6 травня 2015 року "Про стан виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України та додаткові заходи щодо забезпечення обороноздатності держави", уведеним у дію Указом Президента України від 26 травня 2015 року № 285".

Крім того, згідно з документом, Кабінет міністрів України у двотижневий строк має вирішити в установленому порядку питання щодо утворення Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив Олега Бляшенка з посади заступника голови Державної прикордонної служби України.

Loading...