Aнонси

усі анонси
Новини » Політика 1170 Читать эту новость на русском

Зеленський роздав держнагороди та почесні звання працівникам культури та народного мистецтва

Нагороди та почесні звання призначено з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Фото ZIK

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким призначив державні нагороди та почесні звання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Відповідний указ №834/2019 опубліковано на сайті глави держави.

"За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність постановляю", – йдеться в документі.

Відтак, постановляється нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня:

  • БЕЗГІНА Олексія Ігоровича – ректора Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня:

  • АБАДЖЯНА Гаррія Артушевича – першого проректора, завідувача кафедри Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського
  • ВЕРЖБИЦЬКОГО Богдана Володимировича – завідувача кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого
  • ГОРБЕНКА Анатолія Олександровича – художника-живописця, м.Одеса
  • КОРНІЄНКА Олега Миколайовича – голову Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців України

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня:

  • БАБІЧ Надію Матвіївну – мистецтвознавця, генерального директора Одеського національного академічного театру опери та балету
  • ГРЕСЬ Світлану Миколаївну – письменницю, голову Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України
  • ТЕРНОВУ Валентину Дмитрівну – режисера балетної трупи державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ

Присвоїти почесні звання:

‘‘Народний артист України"

  • АВДЄЄВУ Сергію Григоровичу – артистові-вокалісту театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"
  • БАБЧУКУ Мирославу Михайловичу – артистові академічного ансамблю народної музики "Візерунок" установи Тернопільської обласної ради "Тернопільська обласна філармонія"
  • КУЛЬБАБІ Аллі Анатоліївні – диригентові симфонічного оркестру державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ

‘‘Заслужений артист України":

  • ГЖЕГОЖЕВСЬКОМУ Владиславу Едуардовичу – викладачеві Шарівської дитячої музичної школи Ярмолинецького району, Хмельницька область
  • ГЖЕГОЖЕВСЬКОМУ Євгену Едуардовичу – начальникові відділу культури Ярмолинецької районної державної адміністрації, Хмельницька область
  • ГОРШУНОВІЙ Олені Ігорівні – артистці балету державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", м.Київ
  • ГРИШОКІНІЙ Валентині Павлівні – кіноактрисі, м.Київ
  • КРИНИЦЬКОМУ Тимофію Сергійовичу – солістові-вокалісту Одеського академічного театру музичної комедії імені М.Водяного
  • КУГАЄВСЬКОМУ Олегу Борисовичу – артистові академічного козацького ансамблю пісні і танцю "Запорожці" комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради
  • МІЦКЕВИЧУ Олександру Леонідовичу – артистові оркестру державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м.Київ
  • НАТАНЧУК Людмилі Петрівні – артистці драми Волинського академічного обласного українського музично- драматичного театру імені Т.Г.Шевченка
  • ПАРХОМЕНКО Олені Олександрівні – артистці драми Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру імені М.К.Садовського
  • СТОЛЯР Ірині Іванівні – солістці-вокалістці творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м.Київ
  • ФРОЛОВУ Костянтину Миколайовичу – артистові балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м.Київ
  • ЧЕРНЯВСЬКОМУ Богдану Вікторовичу – артистові, провідному майстру сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя
  • ЧИРВІ Павлу Володимировичу – акторові Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  • ШЕРСТЮКУ Вадиму Григоровичу – артистові комунального закладу культури Сумської обласної ради "Сумський обласний театр для дітей та юнацтва"

"Заслужений діяч мистецтв України":

  • ГІПСМАНУ Якову Львовичу – старшому викладачеві Запорізької дитячої музичної школи № 5
  • ГРИНЮК Марії Миколаївні – художникові декоративно-прикладного мистецтва, Івано-Франківська область
  • КАЦАЛУ Дмитру Миколайовичу – директорові – художньому керівнику комунального закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела "Дударик"
  • КНЯЗЄВІЙ Тетяні Олександрівні – викладачеві відділу дитячої музичної школи № 3 м.Херсона
  • МАСЛОБОЙЩИКОВУ Сергію Володимировичу – кінорежисерові-постановнику державного підприємства "Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка", м.Київ
  • МЕРЦАЛОВІЙ Зої Петрівні – викладачеві-методисту Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені професора П.С.Столярського
  • НАЙДИЧ Ніні Митрофанівні – викладачеві Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В.Лисенка
  • ОСТРОВІЙ Світлані Василівні – викладачеві Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел Бориспільського району, Київська область
  • ПЕТРУКУ Роману Ігоровичу – старшому викладачеві Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука
  • САДОВЕНКО Світлані Миколаївні – художньому керівникові зразкового театру пісні "Ладоньки" Центру позашкільної роботи Святошинського району м.Києва
  • ЧЕРНІЛЕВСЬКОМУ Станіславу Болеславовичу – старшому викладачеві кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

"Заслужений майстер народної творчості України"

  • ВЕРБІЦЬКІЙ Ірині Орестівні – майстрині художнього моделювання, м.Тернопіль
  • ЖАВОРОНКОВІЙ Мирославі Іллівні – асистентові кафедри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва факультету Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича
  • ПАЩЕНКО Тетяні Болеславівні – майстрині-вишивальниці, Житомирська область
  • СЕНЬКІНУ Віталію Андрійовичу – майстрові народної творчості з живопису, Житомирська область

"Заслужений працівник культури України"

  • БАЛАШОВІЙ Олені Володимирівні – головному редакторові міжнародного журналу "INSHE" – Бібліотека Добра, м.Київ
  • ГРИНЮКУ Михайлу Іллічу – диригентові народної аматорської чоловічої хорової капели медичних працівників "Жайвір" відділу культури Коломийської районної державної адміністрації, Івано- Франківська область
  • ДЖИНДЖИРИСТОМУ Василю Івановичу – директорові Будинку культури с.Настасів Тернопільського району, Тернопільська область
  • ЗАЙЦЕВУ Олегу Дмитровичу – заступникові директора Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв
  • ЗАХАРЧУНУ Сергію Миколайовичу – завідувачеві художньо-постановочної частини комунального закладу "Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради"
  • МАШКОВСЬКОМУ Михайлу Васильовичу – керівникові музичної частини комунального закладу "Районний будинок культури" Житомирської районної ради
  • МЕДВІДЬ Любові Олександрівні – начальникові пошивочної дільниці комунального закладу культури Сумської обласної ради "Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна"
  • МУСІЄНКУ Анатолію Костянтиновичу – завідувачеві відділу Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні", м.Київ
  • ПРЕСЛІЦЬКОМУ Едуарду Едуардовичу – керівникові народного аматорського ансамблю танцю "Гренада" Шполянського районного будинку культури імені М.В.Гоголя, Черкаська область
  • СКРИПНИК-КАГАДІЙ Аллі Дмитрівні – заступникові директора Вінницького училища культури і мистецтв імені М.Д.Леонтовича
  • СОРОЦІ Галині Йосипівні – директорові комунального закладу Київської обласної ради "Київська обласна бібліотека для юнацтва"
  • СУШИНСЬКІЙ Трандафірі Георгіївні – завідувачеві філії Центру культури та дозвілля Великокучурівської сільської ради села Снячів Сторожинецького району, Чернівецька область
  • ТОЛСТИХ Станіславу Тимофійовичу – керівникові хорового колективу "Козацький оберіг" Фастівського міського палацу культури, Київська область
  • ХИЖНЯК Олені Едуардівні – головному балетмейстерові Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  • ЧУМАЧЕНКО Олені Іванівні – заступникові начальника відділу Департаменту культури Київської міської державної адміністрації
  • ШАРКО Олені Касьянівні – режисерові народного аматорського театру "Відродження" імені Богдана Берези Володимир-Волинського районного будинку культури, Волинська область
  • ШВЕЦЮ Віктору Євдокимовичу – інженерові відеотелевізійної дільниці Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого
  • ШМОРГУН Наталії Леонідівні – хормейстерові зразкового хору "Сонечко" Новопсковського районного центру культури та дозвілля, Луганська область
  • ЯКИМЧУК Світлані Никонорівні – завідувачеві кафедри Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

"Заслужений художник України"

  • БИКОВУ Анатолію Федоровичу – художникові-живописцю, м.Херсон
  • ВОРОНЮКУ Володимиру Анатолійовичу – художникові, викладачу Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Ю.Шкрібляка, Чернівецька область
  • МАССАЛЬСЬКІЙ Людмилі Олександрівні – художникові-живописцю, викладачеві Маріупольської художньої школи імені А.І.Куїнджі, Донецька область
  • ОВЧАРИКУ Євгену Ярославовичу – художникові-керамісту, Тернопільська область
  • ОЛЕНЮКУ Яремі Васильовичу – художникові-графіку, Івано-Франківська область
  • СНІСАРЕНКУ В’ячеславу Миколайовичу – художникові-графіку, м.Київ
  • ХАРАКОЗУ Володимиру Вікторовичу – художникові-живописцю, Донецька область.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами 46 українських військовослужбовців, серед яких 19 – посмертно.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Ринок землі. Перспективи членства України в НАТО | Треба поговорити | 12.11.19
Ринок землі. Перспективи членства України в НАТО | Треба поговорити | 12.11.19 Треба поговорити
Марина Савнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі
Марина Савнійчук, Надія Савченко та Єгор Мисливець у програмі "Кожен з нас президент" | 14.11.19 Кожен з нас президент
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19
Нестор Шуфрич | Бюджет-2020. Закон про ринок землі | Треба поговорити 14.11.19 Треба поговорити
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі "Слуги народу" | Треба поговорити Треба поговорити
Ринок землі в Україні.
Ринок землі в Україні. "Слуга народу" без монобільшості? | Деталі дня | 12.11.19 Деталі дня