Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський не відповів на ключові питання, але покращив українську, - Рабінович

Вадим Рабінович

Рабінович також назвав історію із Яременком початком морального краху "Слуги народу"

Співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович заявив, що у новому зверненні до громадян президент Володимир Зеленський не відповів на ключові питання, які цікавлять людей. Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK.

"Дивився чергове звернення Зеленського до держави, за кермом "Тесли". Я чекав, що він відповість на ключові питання для мене: щодо 2 травня, позиції "Слуги народу", яка завалила цю комісію, щодо Яременка, який є нашим обличчям на міжнародній арені, і воно ніяк не співвідноситься з тим, що нам обіцяли. Нічого цього я не почув", - сказав співголова "Опозиційної платформи - За життя".

Рабінович також відреагував на покращення української мови у президента, але водночас зауважив, що є чимало інших, більш важливих питань: "Я почув, що останнім часом у Зеленського стала краща українська мова. Це нас дуже вражає, це так добре для кожного українця. Але хотілося, щоб окрім української мови, він відповів на інші питання: тарифів я не чув, економіки взагалі не чув, про ці захмарні зарплати також не чув".

Парламентар зауважив, що Зеленському слід звернути увагу на скандальні історії, пов'язані із фракцією "Слуга народу", зокрема із депутатом Богданом Яременком та зарплатами в конвертах.

"Яременко має піти з українського парламенту – це зрозуміло вам, мені і кожному. Що це за дивний патріотизм: чіплятися за крісла на смерть і вважати, що вони приречені сидіти, а ми - їх кормити. Тому я думаю, що історія Яременка - це тільки початок морального краху, те, що відбувається у "Слузі народу". Я читав наступну переписку, де вони фактично зізнаються, що вони отримують зарплату у конвертах. А скажіть, де розслідування всього цього? Ви ж казали, що не буде ніяких вибачень, а тепер кожен другий кожні дві години вибачається", - заявив Рабінович.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час економічного форуму у Києві назвав Україну одним з найцікавіших і найпривабливіших стартапів на Землі.

Loading...