Засновнику Alibaba сподобалося в Україні, – Гончарук

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук і засновник Alibaba Джек Ма з соцмереж

Прем'єр-міністр України зустрівся із засновником Alibaba Джеком Ма

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук провів зустріч із засновником компанії Alibaba Джеком Ма та заявив, що гостю сподобалося в Україні. Про це політик повідомив у Facebook.

“Джек Ма — засновник Alibaba, найбільшого в світі інтернет-ритейлеру. Минулого року, Alibaba побила власний рекорд — за один день вони продали товару на $30,8 млрд. Радий таким гостям в Україні. Каже, йому в нас дуже сподобалось. Джек називає себе СЕО — Chief Education Officer… Відзначає освіченість українців, радить бути трохи сміливішими. Сміливість, крім розуму, – запорука успішного стартапу. Джеку дуже сподобалася українська їжа. Тож, домовилися обговорити можливість експорту наших продуктів до Китаю”, – йдеться у пості.

Також прем'єр заявив, що під час зустрічі говорили про досвід у сфері логістики та електронної торгівлі.

“Згодний з Джеком, що за е-commerce – майбутнє. Вона дозволить реально розвиватися малому та середньому бізнесу – потрібно лише забезпечити якість та ефективність транспортних послуг. Поговорили про те, як за допомогою діджиталізації сприяти розвитку МСБ у сфері торгівлі, зокрема, аграрною продукцією. Маємо величезне поле для співпраці – розвиток в Україні цифрової інфраструктури, людського капіталу та логістичної системи”, – додав Гонсарук.

Довідка:
Джек Ма - китайський підприємець, засновник і голова ради директорів компанії Alibaba Group (в яку входять засновані ним AliExpress, TaoBao). Станом на кінець листопада 2018 року Forbes оцінював його статки у 35,8 млрд доларів. Наразі бізнесмен є найбагатшою людиною у Китаї і 15-им у списку найбагатших людей світу.

Нагадаємо, вчора, 7 листопада, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук з робочим візитом відвідав Запоріжжя.

Loading...