Новини » Політика Читать эту новость на русском

Якщо президент призначить Ткаченка очільником КМДА, певну відповідальність понесе виборець, – Морозова

ZIK

Незалежно від того, чи ставленик він президента, чи будь-якого олігарха, повноваження президенту призначити цю людину надає виборець

Щоб мати шанси на перемогу в Києві, народний депутат Олександр Ткаченко має мати бездоганну репутацію. Якщо ж президент Володимир Зеленський призначить Ткаченка очільником КМДА, то певну відповідальність понесе виборець.

Таку думку в ефірі інформаційно–аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловила фахівець у галузі медіатехнологій Олена Морозова.

Ведучі поцікавилися, наскільки великі шанси, що Ткаченко займе якусь посаду у Києві і чи допоможе йому президент. У відповідь експертка сказала, що з точки зору комунікацій важливо обговорювати не персонажів, а процеси.

"Є така річ як ієрархічний інстинкт. Тобто, якщо ти займаєш дуже високе становище, то твоя репутація має бути абсолютно бездоганною. В цьому сенсі і пан Ткаченко, і будь-яка інша людина, яка претендує на цю посаду, щоб мати шанси на перемогу, має мати бездоганну репутацію", – вважає пані Морозова.

Також у неї запитали, якщо будуть вибори, чи має якісь шанси Ткаченко не просто бути ставлеником президента, а після всіх скандалів стати законним мером столиці. Пані Морозова відповіла, що в цьому системна помилка виборців. На її думку, справа в тому, що не залежно від того, чи ставленик він президента, чи будь-якого олігарха, повноваження президенту призначити цю людину надає виборець.

"Це означає, що відповідальність тут, перш за все, виборця, який голосував за президента. В нас люди чомусь не будують причинно-наслідкових зв’язків, спершу делегують повноваження приймати рішення, а потім починають обговорювати, чий він ставленик. Тут питання не стільки до пана Ткаченка, скільки до президента. У нього є абсолютна довіра народу і питання, наскільки народ буде задоволений таким рішенням", – констатувала Олена Морозова.

Додамо, народний депутат України від політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Михайло Папієв на засіданні Регламентного комітету Верховної Ради України зазначив, що нардеп від "Слуги народу" Олександр Ткаченко також має виражений конфлікт інтересів, перебуваючи у комісії з перевірки діяльності "112 Україна", NewsOne і ZIK (нагадаємо, Комітет рекомендував парламенту створити ТСК з розслідування діяльності низки каналів, у тому числі ZIK).

Як повідомляли, група народних депутатів (фракція "Опозиційна платформа – За життя") звернулася до Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро з проханням порушити кримінальне провадження проти свого колеги від політичної партії "Слуга народу" Олександра Ткаченка, який віднедавна претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Крім того, народний депутат та колишній керівник "1+1 Медіа" Олександр Ткаченко заселився в незадекларований маєток на Трухановому острові в Києві після того, як телеканал "1+1" показав розслідування про незаконність поселень там.

Раніше повідомляли, що народний депутат від "Слуги народу" і ексгендиректор телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко користується незадекларованим маєтком в природоохоронній зоні – на Трухановому острові в Києві.

 

Loading...