Новини » Політика Читать эту новость на русском

Відмовившись підтримати в Генасамблеї ООН резолюцію, яка засуджує фашизм, Україна зрадила героїчний подвиг свого народу і Велику Перемогу, – заява "Опозиційної платформи ‒ За життя"

Заява партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" "Опозиційна платформа - За життя"

Таке голосування відображає сутність встановленого в Україні з часів Порошенка ‒ Парубія ‒ Турчинова і діючого при владі Зеленського ура-патріотичного режиму

Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН підтримав запропоновану Росією резолюцію "Боротьба з героїзацією нацизму, неонацизмом і іншими видами практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості".

В резолюції, яку підтримали 121 держава, зазначається, що "неонацизм не зводиться лише до героїзації руху, який існував в минулому, а представляє собою сучасне явище, яке заохочує суб'єкти, кровно зацікавлені в расовій нерівності".

Про це зазначається в заяві партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", повідомляє сайт політсили.

зокрема, Генасамблея ООН особливо відзначає, що "подібні види практики ображають пам'ять незліченних жертв Другої світової війни і чинять негативний вплив на дітей і молодь, і в цьому зв'язку підкреслюється, що державам необхідно прийняти у відповідності з міжнародним правом прав людини заходи з протидії будь яким вшануванням нацистської організації СС і всіх її складових частин, включаючи "Ваффен СС".

Також зазначається, що відсутність ефективної протидії з боку держав подібних видів практики є несумісним із зобов'язаннями держав ‒ членів Організації Об'єднаних Націй з її Статутом".

"Не дивно, що резолюцію Генеральної Асамблеї ООН, яка закликає світову спільноту вжити ефективні заходи по боротьбі з героїзацією нацизму і неонацизмом, вже традиційно не підтримала Україна", – йдеться у заяві.

Партія "Опозиційна платформа ‒ За життя" вказує, що голосування при президентові України Зеленському точно так само, як і при Порошенкові, свідчать про те, що Україна продовжує перебувати під зовнішнім управлінням США.

"Таке голосування відображає сутність встановленого в Україні з часів Порошенка ‒ Парубія ‒ Турчинова і діючого при владі Зеленського ура-патріотичного режиму, представники якого сповідують неонацистські погляди і заграють з радикалами, проводячи відверто ксенофобську політику", – відзначають в політсилі.

Саме тому, вважають в партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", в Україні варварськи знищували і продовжують знищувати пам'ятні знаки героям Великої Вітчизняної війни, які внесли неоціненний внесок у звільнення світу від "коричневої чуми", але при цьому вшановують нацистів і колабораціоністів.

"Демонтаж в Одесі пам'ятного знаку Маршалу Перемоги Георгію Жукову і установка в Калуші меморіальної дошки гауптштурмфюреру СС Дмитру Паліїву, відвідування прем'єр-міністром України неонацистського шабашу гурту "Сокира Перуна" та відмова Верховної Ради створити ТСК з розслідування кривавих подій в Одесі 2 травня ‒ все це ланки одного ланцюга", – наголошується в заяві.

У партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" вважають, що команда Зеленського, як у свій час і режим Порошенка, зрадила пам'ять українського народу, який боровся з фашизмом у найстрашнішій з воєн, щоб очистити світ від "коричневої чуми". Також команда Зеленського, так само як і режим Порошенка, намагається приховати правду про одеську трагедію 2 травня, яка сколихнула весь світ.

"Це ще раз доводить, що президент Зеленський проводить ту ж злочинну політику, що і його попередник Порошенко: заграючи з радикалами і відмовляючись боротися з проявами неонацизму і дискримінації, продовжує розколювати країну і завдає непоправного удару по міжнародному іміджу держави Україна", – йдеться у заяві партії "Опозиційна платформа ‒ За життя".

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук заявив, що відразу дві впливові міжнародні інституції – ЄБРР і МВФ не побачили в Україні ніяких ознак прискорення економічного зростання і того, що Україна стоїть на порозі якогось "економічного прориву", про який так люблять поговорити під влади.

 

Loading...