В "Укрзалізниці" планують перейти на купівлю електроенергії в "Енергоатомі"

Компанія прагне стати базовим споживачем

Укрзалізниця

"Укрзалізниця" веде переговори про пряму закупівлю електроенергії НАЕК "Енергоатом". Про це заявив голова правління Євген Кравцов, передає пресслужба компанії.

"Я вважаю доцільним дати нам статус базового споживача. Ми споживаємо великі обсяги електроенергії. Ми хотіли б закуповувати цей обсяг безпосередньо у НАЕК "Енергоатом", але не можемо, тому що вони продають енергію на енергоринок. Вони – стабільний виробник, ми - стабільний покупець, треба це поєднати. Зараз це питання у процесі обговорення, Міністерство інфраструктури допомагає нам у перемовинах з Міністерством енергетики та захисту довкілля. Очікую на позитивний результат", - розповів Кравцов.

Окрім цього, керівник компанії прокоментував загальну роботу ринку електроенергії і зазначив, що в цілому він є позитивним нововведенням, хоча й з його впровадженням вартість електроенергії зросла.

"Але на ринку можуть бути точкові маніпуляції, і є сенс вивести нас із зони цих ризиків", - додав Кравцов.

Нагадаємо, в "Укрзалізниці" розраховують залучити близько 3 мільярдів доларів від продажу частини акцій компанії на міжнародних фондових біржах (IPO).

Loading...