В Україні суперпрозора корупція, але немає відповідальності, – Шкрум

ZIK.UA

Якщо в Україні і надалі ніхто не нестиме відповідальності за корупцію, надії людей на багато швидше підуть вниз, ніж це було за Петра Порошенка

Україна перебуває на першому місці за відкритістю влади – у нас суперпрозорий парламент і суперпрозора корупція. Однак, за те, що відбувається, ніхто не поніс відповідальності.

Таку думку в ефірі проекту "Народ проти" в ефірі телеканалу ZIK висловила народна депутатка України від "Батьківщини" Альона Шкрум.

Вона зазначила: сподівається, що найближчим часом вдасться скасувати статус депутатської недоторканності, який визначається низкою законів, так само, як його було скасовано конституційними змінами. Окрім того, у нас вже є величезна кількість високопосадовців, які не мають недоторканності – представники Кабміну чи керівники обласних адміністрацій.

"Та я колись дивилась рейтинг міжнародного форуму в Давосі. Ми на першому місці за відкритістю влади. У нас все дуже прозоро – суперпрозорий парламент, суперпрозора корупція. Фіксують уже пранкери, не пранкери – усі, кому не лінь. Однак немає відповідальності", – зауважила Шкрум.

Тож вона підкреслила: якщо в країні все буде настільки прозоро, усі розумітимуть, що відбувається, однак ніхто не нестиме відповідальності, "надії людей на багато швидше підуть вниз, ніж це було за Петра Порошенка".

"Насправді у Зеленського не так багато часу. Якщо не буде відповідальності та реакції, він сам себе заганяє в цю історію", – підкреслила Альона Шкрум.

Як повідомлялось, Київський міжнародний інститут соціології засвідчує, що кількість українців, які прихильно ставляться до президента Володимира Зеленського, прем'єра Олексія Гончарука та спікера ВР Дмитра Разумкова, знизилася.

Детальніше про те, як та чому змінюються рейтинги Зеленського читайте за посиланням.

Loading...