Новини » Події Читать эту новость на русском

В Одесі проводять обшуки в охоронній фірмі, яку підозрюють у катуванні дітей

Обшуки в охоронній фірмі

Одному з охоронців вручать підозру за 127 статтею – тортури

В Одесі в охоронної фірми "Центр" проводять обшуки, ймовірно, пов’язані з катуванням дітей у "Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації", відомому як "Світанок".

Про це повідомила журналістка Ірина Гриб у Facebook.

За її словами, слідчі дії проводять одеська прокуратура разом зі слідчими та корпусом оперативних дій МВС.

"За інформацією правоохоронців, в охоронного агентства "Центр" був відсутній договір на надання послуг, але вони виїжджали в центр реабілітації, де здійснювали насильницькі дії щодо дітей. Мої джерела повідомляють, що одному з охоронців вручать підозру за 127 статтею – тортури", – повідомила журналістка.

Нагадаємо, раніше правозахисниця Зоя Мельник та волонтер Лучезар Панфілов повідомляли про знущання над дітьми у притулку: нібито у "Світанку" забирали у дітей особисті речі і мобільні телефони, не надавали необхідну медичну допомогу, обстригали волосся. Більше того, вихователі нібито викликали приватну охорону, яка катувала дітей: била, обливала холодною водою, вдаряла електрошокером, змушувала жувати тютюн і використаний презерватив.

Новини за темою: За документами, одеського дитячого центру "Світанок" не існує, – Кива

Так, 1 листопада поліція Одеської області та Держбюро розслідувань відкрили кримінальне провадження за фактами катування та інших порушень прав дітей у комунальному закладі "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей" служби у справах дітей Одеської ОДА.

Loading...