Уряд Японії передав Україні партію сучасного медичного обладнання

Facebook

Загальна сума гранту становить 112 мільйонів гривень

Уряд Японії передав українським лікарням партію діагностичного обладнання для надання допомоги пацієнтам і для високоточних досліджень.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

"Сучасне діагностичне обладнання передадуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень Івано-Франківська, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя. Скоро ці заклади стануть частиною мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ), які мають потужну матеріально-технічну базу, працюють у цілодобовому режимі. Також медичні працівники цих лікарень пройшли практичні курси по роботі з пацієнтами у невідкладних станах", – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням МОЗ, завдяки ефективному використанню коштів вдалося заощадити близько 450 тис. доларів США. Це дозволить придбати додаткові пацієнтські монітори та портативні УЗД апарати для лікарень Вінниці, Дніпра, Калуша, Балти, Кам’янця-Подільського та Львова.

Загальна сума гранту становить понад 112 млн. грн.

У відомстві зазначають, що попередня поставка обладнання відбувалася у 2017 - 2018 роках.

Нагадаємо, міністерство охорони здоров’я України повідомляє про наявність 6 млн 800 тис. доз вакцини від дифтерії, які розподілені у всіх регіонах країни.

Loading...