Aнонси

усі анонси
Новини » Суспільство 29 Читать эту новость на русском

Уряд Японії передав Україні партію сучасного медичного обладнання

Facebook

Загальна сума гранту становить 112 мільйонів гривень

Уряд Японії передав українським лікарням партію діагностичного обладнання для надання допомоги пацієнтам і для високоточних досліджень.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

"Сучасне діагностичне обладнання передадуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень Івано-Франківська, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя. Скоро ці заклади стануть частиною мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ), які мають потужну матеріально-технічну базу, працюють у цілодобовому режимі. Також медичні працівники цих лікарень пройшли практичні курси по роботі з пацієнтами у невідкладних станах", – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням МОЗ, завдяки ефективному використанню коштів вдалося заощадити близько 450 тис. доларів США. Це дозволить придбати додаткові пацієнтські монітори та портативні УЗД апарати для лікарень Вінниці, Дніпра, Калуша, Балти, Кам’янця-Подільського та Львова.

Загальна сума гранту становить понад 112 млн. грн.

У відомстві зазначають, що попередня поставка обладнання відбувалася у 2017 - 2018 роках.

Нагадаємо, міністерство охорони здоров’я України повідомляє про наявність 6 млн 800 тис. доз вакцини від дифтерії, які розподілені у всіх регіонах країни.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News