Новини » Події Читать эту новость на русском

Українська сторона готова до розведення військ на ділянці №3, – командувач ОС

Володимир Кравченко

RadioSvoboda.org (RFE/RL)

Розведення сил має розпочатися в районі населених пунктів Богданівка – Петрівське Донецької області.

Сьогодні, 8 листопада, о 12.00 годині українська сторона готова розпочати практичний процес розведення сил та засобів на ділянці №3, що в районі населених пунктів Богданівка – Петрівське Донецької області.

Про це під час брифінгу сьогодні зранку заявив командувач Обєднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко, – передає штаб ООС.

"Дата визначена, враховуючи останнє порушення режиму припинення вогню на цій ділянці, яке було зафіксовано 30 жовтня цього року. Цей факт відображений у щоденному звіті Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ від 31 жовтня.  Відтак 7-денний режим тиші на ділянці розведення витриманий і ми готові виконати умови щодо розведення сил та засобів.

Тож, сьогодні о 12 годині ми запустимо білу ракету, що сигналізуватиме противнику про нашу готовність. Якщо ворожа сторона не відповість таким же сигналом, можна буде вважати, що противник зірвав не тільки процес розведення, а й вкотре порушив міжнародні домовленості", - сказав командувач ОС.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що заходи з розведення сил у Петрівському планують розпочати 8 листопада за умови дотримання режиму "Тиша" на цій ділянці протягом 7 днів.

Loading...