Новини » Політика Читать эту новость на русском

Україна з Італією обговорили економічне співробітництво

Україна провела зустріч з Італією Facebook

Сторони також обговорили ситуацію засудженого в Італії нацгвардійця Віталія Марківа

Заступники міністрів закордонних та внутрішніх справ України і замміністра закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії Манліо Ді Стефано обговорили економічне співробітництво держав. Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Згідно з повідомленням, учасники зустрічі обговорили широке коло двосторонніх питань та відзначили суттєвий потенціал поглиблення взаємовигідного економічного співробітництва двох країн.

"Важливим елементом перегорів стало питання засудженого в Італії українського нацгвардійця Віталія Марківа. Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко зазначив, що Україна робить усе можливе, щоб захистити свого співвітчизника та забезпечити його повернення додому", - зазначили у відомстві.

Крім того, українська сторона здійснює власне розслідування обставин загибелі італійського журналіста Андреа Рокеллі і очікує на співпрацю італійської сторони у зазначеному питанні.

Раніше повідомлялося, що МВС шукає додаткові докази непричетності українського гвардійця Віталія Марківа до загибелі італійського журналіста Андреа Роккелі. Також Україна звернулась в прокуратуру Італії з пропозицією надати їй статус спостерігача в цьому розслідуванні у рамках міжнародного правового поля.

Loading...