Новини » Політика Читать эту новость на русском

У Єврокомісії хочуть прискорити виконання угоди про асоціацію з Україною

За словами майбутньої очільниці Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, Єврокомісія повинна не тільки прискорити імплементацію угоди про асоціацію ЄС з Україною, але і "поглибити секторальне співробітництво там, де це доречно".

Урсула фон дер Ляйен. Фото NV.UA

Майбутня голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн має намір прискорити імплементацію угоди про асоціацію України з ЄС. Про це повідомляється у листі дипломата до передбачуваного єврокомісара з питань сусідства і розширення Олівера Варгеї, передає DW.

За словами фон дер Ляєн, Єврокомісія повинна не тільки прискорити імплементацію угоди про асоціацію ЄС з Україною, але і "поглибити секторальне співробітництво там, де це доречно".

"Ви повинні повною мірою використовувати Групу підтримки України (Єврокомісії) для підтримки реформ і просування непохитної відданості Євросоюзу територіальної цілісності країни", - написала вона.

Зазначається, що Ляєн очікує від Варгеї нові політичні цілі "Східного партнерства" до середини 2020 року. Це є програмою співпраці ЄС з Україною, Грузією, Молдовою, Азербайджаном, Білорусією та Вірменією.

Крім того, від кандидата на пост єврокомісара вона також очікує боротьби з корупцією, посилення ролі незалежних ЗМІ та громадянського суспільства.

Нагадаємо, раніше у Європейській комісії не стали прямо коментувати публікацію стенограми телефонної розмови між президентами України і США, проте нагадали, що підтримка, яку ЄС надає Україні, зав’язана на її зобов’язаннях.

Loading...