Новини » Політика Читать эту новость на русском

У фракції "Слуга народу" не існує ніякої групи Коломойського, - Дубінський

Якби була група Коломойського, фракція не висувала би Корнієнка на керівника партії, стверджує нардеп

Олександр Дубінський

Народний депутат України від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський заявив, що у їх фракції немає ніякої групи українського олігарха Ігоря Коломойського. Про це він сказав під час прямого включення на телеканалі ZIK.

"Я прокоментую вступ до мого включення, про групу Коломойського, нашу боротьбу, щоб група Олександра Корнієнка не зайняла позицію керівника партії. Можу сказати, це "брєд", - сказав нардеп.

За його словами, він не знає чи існує і хто входить в групу Коломойського і розповів чи підтримує особу Олександра Корнієнка.

"Так, вважаю Олександра Корнієнка грамотним керівником партії. Я думаю, що відсутність партійної структури, відсутність планів розгортання партії на місцях пов’язане з тим, що пан Корнієнко не керував партією. Тепер, коли він цю можливість отримає, надіюся, ми таки почнемо розгортати сітку до місцевих виборів, бо мене дивує потурання в цьому питанні", - зазначив Дубінський.

Також він підтвердив, що Коломойський має вплив на Давида Арахамію.

"Можу підтвердити, що Коломойський має вплив на Арахамію. Ким є Арахамія? Він є головою фракції. Якщо Коломойський впливає на Арахамію, то він впливає на всю фракцію, правильно? Тобто вся фракція є групою Коломойського виходячи з цього... Немає ніякої групи Коломойського, бо якби вона була, то чому раптом ми б висували Корнієнка, якого, як було сказано, ми не хотіли висувати. Чому б я мав його підтримувати?", - наголосив Олександр Дубінський.

Нагадаємо, раніше бізнесмен Ігор Коломойський сказав, що голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія – це його "найближчий товариш", на якого він "точно має вплив".

Loading...