ТСК щодо розслідування діяльності каналів ZIK, "112 Україна" і "NewsOnе" – це абсолютний пшик, – Шуфрич

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

Засідання ТСК щодо діяльності трьох телеканалів скасували

Сьогодні вкотре скасували засідання ТСК щодо розслідування діяльності каналів ZIK, "112 Україна" і "NewsOne". Це може вказувати на те, що нема підтвердження тим звинуваченням, на підставі яких була створена ця комісія.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України (фракція Опозиційної платформи – За життя) Нестор Шуфрич.

Народний депутат розповів, що засідання ТСК щодо діяльності каналів ZIK, "112 Україна" і "NewsOne", яке мало відбутися сьогодні, перенесли, а потім взагалі скасували. За його словами, це викликало у нього здивування і сумнів у тому, чи взагалі є підстави для існування такої ТСК.

"Я поцікавився, а чи є предмет розгляду сьогоднішнього засідання. А саме чи надійшли відповіді на численні запити, про які більшість проголосувала на першому засіданні. ...30 днів пройшло, а чи прийшли відповіді, які би підтвердили незаконні дії?" – зазначив Нестор Шуфрич.

Зокрема, політик наголосив, що у нього є тверде переконання, що такі процеси означають, що просто нема підтвердження тим звинуваченням, на підставі яких було створено слідчу комісію.

"Я зараз офіційно звернувся в секретаріат слідчої комісії, щоб мені надали інформацію, чи взагалі є якісь підтвердження звинувачень, тому що всі відповіді вже мали на сьогодні прийти. І в мене зараз тверде переконання, що немає підтвердження тим звинуваченням, на підставі чого було створено ТСК. Це абсолютний пшик, якщо хочете, фейк. ...Якщо нема ніяких доказів незаконної діяльності в комісії, то нічого людей звинувачувати, нічого хвилі піднімати. І треба відповідати за свою бездіяльність і некомпетентність", – переконаний нардеп.

Більше на тему щодо тиску на свободу слова в Україні читайте тут "Влада проти ЗМІ: Чому українські журналісти опинилися під загрозою".

Раніше в ОБСЄ заявили, що там стежать за ситуацією з правами журналістів в Україні.

Loading...